Quaresma Galatasaray'a katkı sağlar mı?

Ünal Aysal böyle bir İmkanın olduğunu söyledi Quaresmayı Beşiktaştayken zevkle izliyordum sizce Galatasaray Q7yi almalmı hadi aldı diyelim Q7 Katkı sağlarmı

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• kaprisli ve idare edilmezi zor bir futbolcu. ama çok yetenekli. Fatih Hoca'nın ellerinde, iyi de bir hazırlık süreci geçirirse faydalı olabilir. dediğim gibi iyi bir hazırlık süreci geçirmesi şart. uzun zamandır futbol oynamıyor çünkü.

bakalım ne olacak. daha önce de böyle söylentiler çıkmıştı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı görüşteyim Baros... Q7 mükemmel bir oyuncu bende Beşiktaştayken hayranlıkla izlerdim..

Ama dediğin gibi alınırsa yararlı olcak mı .. Biliyosun yabancı kontenjan sıkıntısı var..Yeni sezonda kontenjanda değişiklik de yapılcak yanılmıyosam...Bakalım nolcak..

0|1
    0|1
  • q7 her zaman iyiydi,ama gs ye katkı sağlarmı onu ancak gelirse görebiliriz

0|0
    0|0
  • sağlayabilirde sağlamayabilirde

0|1
    1|0
  • hehe zamanında basın küfürleri şimdi böyle oluncak da canım quaresma cicim quaresma

1|1
    1|0
  • Yetenekli ama çok sağlamaz.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• q7 kral oyuncudur oynatmasını bilirsen tabi.ona bidon diyenler bakalım bundan sonra ne diyecek

2|1
    0|0
    • Bize taş atıyorsan bidon dedik diye benim hiçbir yerde öyle bir ifadem Q7 yi oynatacak en iyi oyuncuda Fatih hocadır zaten

• genel konuştum ferdi konuşma huyum yoktur.bizdeyken rakip takım taraftarları bidon diyordu

onu en iyi Yılmaz hoca oynatır:)

• Ben bu adamı her zaman sevmişimdir aslında Beşiktaş'ta dahi. Gelmesini isterim katkı sağlar mı onu bilemem...

0|1
    0|0
  • kesinlikle yararlı olmaz diye düşünüyorum.

boş yere bir yabancı kontenjanı demek bence...

0|0
    0|0
  • Beşiktaştaki her gece alemlerde olacaksa hiç gelmesin takıma zarar verir

0|0
    0|0
  • Quaresma BJK'nin Adamıydı Orda İyiydi . Bence Geri Çagırsalar Eski Formundan Daha İyi oynar bjkde

0|2
    0|1
  • Q7 nin kramponunu alamaz ünal aysal

1|1
    0|2
  • fatih terim disiplin getirir q7 ye bizim takımımız şımartması başımıza çıkarmıştı

0|0
    0|0
  • bu adam her takıma katkı sağlar ama oynatılabilirse

0|0
    0|0
  • 100 60 katkısı olur

0|0
    0|0
  • sağlar sağlamasınada zaten seneye yabancı kontenjanı 5e düşüo forma şansı bulamaz. bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...