sevdiğiniz ve istediğiniz bir kızsa aramalarını cevapsız bırakır mısınız?

ayrılık noktasına geldiniz ve sevdiğiniz kız size ayrılık mesajı attı ve sonra pişman olduğunu yazdı,ama siz hiç bir şekilde cevap varmediniz

eğer sevdiğiniz ve istediğiniz bir kızsa aramalarını ve mesajlarını cevapsız bırakır mısınız?

Güncellemeler:
ayrılmak istemese bitmesin dıye ugraşmazmı,tepkisiz kalması bitmesini istedigi anlamına gelmezmi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar neden böyle yaparlar ya kendini garantiye mi almak için yapılır bu karşı cinsde ? aynı şey başıma geldi 4 senelik ilişkim vardı ayrılmak istiyordu sürekli bende kabul etmiyordum sonra tamm dedim kabul ettim hasta olmuş hastanelerde sürünmüş ertesi gün arayıp özür diliyor aglanıp sızlanıyo benim köpek kyüregim dayanmadı seviyordum ve kabul ettim ama zor günler onu bekliyor alıştırması sımartması lazım şimdi sıra bende bende ona uygulayacam aynı bana yaptıgı gibi uzun oldu biraz ama böle bişi yapma zorunlu olmadıkça hiçbirşey eskisi gibi ASLA olmuyor

1|0
    0|0
    • ayrılmak istemese bitmesin dıye ugraşmazmı,tepkisiz kalması bitmesini istedigi anlamına gelmezmi?

• enazından kendıde bıtırmıs olsa bıle okadar mesajıma yada aramama cevap veremeydı,bitti gibisinden,oyuzden tamam oda kendı kafasında bıtırmıstır dıyemıyorum

• zaman vermeli beklemelisin seviyorsa hiçbirşey engel olamaz

Erkekler Ne Diyor 8

• ne o yaa ilişkiler artık hepten oyuncak olmuş bana şunu yapmadın hadi ayrılalım şuraya gelmedin hadi ayrılalım ben şunu bilir şunu söylerim iki sevgili bir kez ayrılıp tekrar barışırsa ileride yine ayrılırlar yani barışsanız bile o ilişkiden hayır gelmez artık birbirinize eskisi gibi bakamazsınız artık

0|0
    0|0
  • ya bence bunu yapan kız aslında erkekten bir sey bekliyor olabilir ilgi hediye falan ama erkekde biraz odunsa bunu kjarsdılayamadıysa kadın once tepki olarak ayrılmak ıstediğini soyler ve erkek için iki secenek vardır kalyada git erkek kıza bunun uzerine birsey sylemiyorsa kadın zaten oynadı kumarıu kaybetmıstır erkekte cevep vermiyorsa seni seviyorum nerden cıktı bu falan filan zaten kadını kullanıyor demektir bence boyle bir durumda kızın erkekle gorusmemesi gerekır

0|0
    0|0
  • benden ayrilmissa gercekten ( sinirle vb değilse ) o mesajlari yuttururum ona ne cevap vermesi barismasi!

0|0
    0|0
  • Bir süre bırakırım. daha sonra duygu yoğunluğuna göre her iki tarafın tutumu neticeyi belirler.

0|0
    0|0
  • Benim için neler yapabileceğini görmek isterim.Cevap bırakmak falan yok olsa da ender olur.

0|0
    0|0
  • bırakırım , bardak kırılmışsa yapıştırsanda eskisi gibi olmaz, giden gitmiş biten bitmiştir,

0|0
    0|0
  • İstemek ne demek ?

0|0
    0|0
  • gurur meselesı bazen ne kadar cok ıstesende devam dıyemıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaz boz tahtasına çevirmeyin ... 3 düşün 1konuş ...

0|0
    0|0
  • bence sindirmeye çalışıyordur bir şekilde

0|0
    0|0
  • çok seven insan azıcık burnu sürtsün diyebilir ama tamamen bitiremez heralde.

0|0
    0|0
  • istese arardı ve mesaj atardı..istemiyor demekki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...