Uzun bir süreden sonra tekrar futbol oynamaya başladım ama çok çabuk kesiliyorum önerileriniz neler ?

Gizli Üye
20 dk geçiyor nefes nefese kalıyorum sigara desek şu son 4 ayda 10 tane içmişimdir en fazla başım falan dönüyor kusacak gibi oluyorum önerileriniz var mı maçtan önce yapmamı önerdiğiniz birşeyler falan ?
Uzun bir süreden sonra tekrar futbol oynamaya başladım ama çok çabuk kesiliyorum önerileriniz neler ?