Bacak kıllarımı nasıl almalıyım (Sporcu içerir)?

Merhaba KS ahalisi yakında benim için önemli olan bir yüzme turnuvasına katılacağım. Bacaklarımdaki kıllar beni aşırı derecede yavaşlatıyor artık antremanlarda iyice aklıma takıldı alayım mı almayayım mı diye ve en sonunda almaya karar verdim ama daha önce hiç bacak kıllarımı almadığım için nasıl alınacağı hakkında bir bilgim yok. Lazer ve jilet dışında bildikleriniz varsa paylaşmanızı rica ediyorum. Burdan sporcu kardeşlerime sesleniyorum bir el atınız 🙏🏻

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Kuaföre ağda için gitseniz yardımcı olabilirler.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• makıne

0|0
    0|0
    • 3ay

Dostum makine ile alınca kıllar kökten alınmıyor diye biliyorum görüntü olarak garip olmasın biraz?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağda 👍acır ama en azndan tek seferde biter.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu ağda denilen şey ne kadar dayanır yaklaşık olarak? Öyle pek kıllı bişey değilim yani🤔

• 3ay

Ya ilk aldığın zaman 1 haftada filan geri cikmaya başlar ufak ufak. 2 haftada bir aldirirsin. Ama sonra alıştıkça aldirdikca kıl kökleri zayiflar. Ve 1 aya kadar dayanmaya çıkmamaya başlar. Ve jilet filan kesinlikle vurma. Çok çıkmıyo demissin. Jilet onu hemen 2 katina çıkarır. Daha kara ve sert çıkartır. bir de hemen bir sonraki gun yeniden cikmaya başlar kıllar.

• Ağdadan başka seçenek kalmıyor. Tuy dokucu krem diycem ama hemen çıkar jiletten farkı yok

0|0
    0|0
  • ağda yap. istersen anlatırım.

0|0
    0|0
  • Almalısın kıllar bacak kaslarını zayıflatıyor.. ya ağda ya da lazer yaptır bence

0|0
    0|0
    • 3ay

bir arkadaşım yanımda ağda ile almıştı ama çocuğun gözünden en son yaşlar gelmeye başlamıştı 😰Ağdayı B planına saklayalım bence 😅

• 3ay

Kızları düşün bide ayda iki kez alıyorlar 😄

Erkekler Ne Diyor 3

• Marketlerde tüy dökücü krem var 7 tl falan

0|0
    0|0
  • makıne ıle

0|0
    0|0
  • tüy dökcü kullan

0|0
    0|0