Bir erkeğin ilişkide kafasının karışık olma nedeni nedir?

bir erkeğin ilişkide kafasının karışık olma nedeni nedir ve kafası karışık olduğu zaman nasıl davranır ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• kafası karışık felan degildir. sadece kaşınıyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kafası karışık erkek yoktur, Kafasında ve gönlünde önceki sevgilisi olan erkek vardır.

Karışık olan şey duygular.

0|0
    0|0
  • Seninle evlenip evlenmiceğine karar vermemişse, senin henüz evlenmeye değer biri olup olmadığına karar vermemişse bağlanmak istemez. Öte yandan başka sebepleride olabilir. Mesela benim gibi anlamsız bir bağlanma korkusu olabilir, depresif biri mi arkadaşın ?

Kendimden biliyorum benim gibi bazı melankolik insanlar, sevgiyi çok arar ama bağlanmak istemez.

0|0
    0|0
  • Kafasını kurcalayan özel durumlar vardır.

Ailesiyle ilgili prblemi olabilir, seninle ilgili problemi olabilir.

0|0
    0|0
  • eski sevgilisini unutamamış olabilir veya senden pek hoşlanamayabilir veya başka birisine aşık olmuşta olabilir.bu durumda bir erkek sana pek ilgi göstermeyebilir senden uzaklaştığını hissedebilirsin ama bir erkeğin ne yapacağını kestirebilmek kolay değildir

0|0
    0|0
  • Erkekde Kafası karışık die bişey yoktur Yani ben öyleyim:D Neysem, Seviyosam,sevmiyosam belli ederim Oda aynı şekilde öyle yapar bence:D

0|0
    0|0
  • Ya ailesi içinde Sıkıntılar Olabilir.

Yada Eski'de Kalıp Hala Aklı Onda Olabilir.

Senin Hakkında Kafasında Soru İşaretleri Olabilir !

0|0
    0|0
  • Kafam karışık kelimesi = senden hoşlanmıyorum artık demenin kibarca kırmadan ayrılma yoludur

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin kafası karışıksa ya sizinle ilgili tereddütleri vardır. Yada ikilemde kalmıştır. ...

0|0
    0|0
  • bu geniş manada cevaplanacak bir soru değil bence az da olsa detay gerekli çünkü her türlü sebep olabilir kafasında haklı veya haksız...

0|0
    0|0
  • hangi konuda kafasının karışıklığını soruyosun

0|0
    0|0
    • bilmiyorum söylemiyor bir sey kafam karısık diyor sadece uzak duruyor sınavları vardı onları bahane ediyordu sonra ayrıldık simdi geri döndü ama yaptıgı yanlıslarda var artık bende birlikte olmak istemiyorum söyledigi seyler yalan gibi geliyor hem fazla ugrasmıyorda beni geri kazanmak icin olsada olur olmasada kafasında sanki

• unut o zaman. ne istediğini bilmiyor. ayrıldıysanız bir daha bişeyler düzelmez ayrıca yine aynı sorunlar olur

• soğuk davranır eger ciddi dusunuyorsa kafası karışır ıkıncı secenegı varsa kafası karısır :)

0|0
    0|0
  • Kafası karışıyorsa sevmiyordur. Kelime israfına gerek yok ablacım.

0|0
    0|0
  • Kafası karışık bi' insan gibi davranır.

0|0
    0|0
  • Karşı tarafta emin olmaması, karşı tarafın tutumuna bağlı, belki de eski sevgilisini unutmamıyordur , ayle problemi de ola bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ikilimdedir bence. Seninle olmuyor ama sensizde olmuyor hesabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...