Armindo Bruma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Dün iki takım açısındanda en iyi oyunu Bruma, Carole ve Muslera gösterdi. Bruma gerçekten çok daha iyi olacak adamdaki hız ve bilek hareketleri Turkiyede kimsede yok.
Caroleyi izlerkende hayran kalmamak elde değil tam bir takım oyuncusu.
Muslera da olağanüstü bir kaleci.
Yalnız Selçukun yerine ve onun yanına adam şart.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben yaklaşık 1 ay önce bu soruyu sormuştum. İddia ediyorum yakın gelecekte bu soruyu her ülkeden herkes soracak.

www.kizlarsoruyor.com/.../q5403833-bruma-mi-c-ronaldo-mu

0|2
    0|0
    • 3ay

Bruma zaten Portekizde hem Cristiano Ronaldonun velihatı olarak gosteriliyordu. Sonra Galatasaray da surekli teknik direktör değişikliği adamın gelişmesini engelledi. Ama İspanya tecrübesi +Riekerink çok fayda sağlayacak ve daha 21 yasinda 3 sene sonra Ronaldo seviyesinde olabilir

• 3ay

Ronaldoyu geçmek öyle kolay değil adam son 5 senede 50 golün altına düşmemiş. Ama Bruma 3 sene sonra dunyanin en iyi kanat oyuncusu olabilir.

• 3ay

Benim düşüncem böyle.
      Bekleyim görelim

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi oyuncu takimi kotu olmasına rağmen kupaya sebep olan Musleraydi Carole ve Brumada zaman zaman iyi oynadı ama onlar kadar iyi oynayan Beşiktaş li oyuncular da vardı

Bruma son vuruşunu geliştiremedigi surece seviye atlayamaz kalmis ki 3 sene sonra Ronaldo gibi olacak demek ütopya
    Asıl düşündürücü olan ilk 11 inin yarisi olmayan Beşiktaş a karşı daha az pozisyon bulup kalecinin maçın adamı seçilmesi. Muslera 1 takim gibi oynadıysa takimin geri kalanında ne eksik bunu sorgulamazsa ligde aşağı siralarda kalır
    Beşiktaş ise sağlam golcü bulamazsa geçen seneki performans olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Carole Türkiyenin en iyi solbeki geçen sene sakatlanmasaydi iyi bir form yakalamıştı gerçi lig daha başlamadı ama caroleden daha iyi bir sol bek çıkacağını tahmin etmiyorum bruma daha tam hazır değil fiziki olarak eksik biraz Muslera dünya çapında bir kaleci chedjou yerine serdar ve ya denayer birde melo tarzında bir orta sahayla Galatasaray şampiyonluğun en buyuk adayıdır

0|0
    0|1
  • sakatlanmazsa çok iş yapar bu yıl

0|0
    0|0
  • Kupa aldatmasın transfer şart iki önlibero-stoper ve forvet

0|1
    0|0
    • 3ay

Malasef Melonun yokluğu hissediliyor, Selçuk ta yoklari oynuyor, Selçuk kötüyken Sneijderde onun görevini yapmaya çalışıyor ve o da perişan oluyor.
      Denayer, Diarra şart.

• 3ay

bence eren 1. forvet olmaz aslında ilk başta iyi bir başkan şart

• 3ay

Eren iyi oyuncuda dün daha adapte olamadı takıma. Geçen sene zaten Gs 69 gol atmış forvetsiz bu sene Eren+Brumayla daha üst sayiya çıkar. Mesele defansi halletmek bunun için başta on libero şart.

• bruma geliştirmişlkendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...