Böyle bir kuzeniniz var naparsınız?

Ben 23 yaşındayım,kuzenim 30 civarı ve erkek.Küçük yaşlardan beri şaka yapmayı seven biri.Sulu şakalar...Ben bahçedeyken üzerime su atmaya bayılır.Bu huyundan vazgeçti sandım,yine yaptı bugün.Kedilerimi severken(hava zaten çok kötüydü,yağmurlu ve serin) üzerime birden su serpildi.Suyun izi çıkmış,anladım onun yaptığını.Bundan zevk alıyor.Siz olsanız naparsınız? Yaş verdim bak.Ben sinir olmaya başladım da bu hareketlerinden.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de bizim ne yapacağımızı ne yapacaksın ? Gidip kuzenini mi dövelim onu mu istiyosun ?

0|0
    0|0
    • Siz olsanız napardınız sorusunun hangi kısmını anlamadın? Soruyu cevaplamak istemiyorsan cevaplama.Düşünceni söylemek istemiyorsan söyleme,silah zoru mu var burada.Bi tripler,bi artistlikler.Aman buyurdu beyimiz.!

• Kim olduğunu gerçekten merak ettim..

• Tamam.

Erkekler Ne Diyor 5

• Dehle kuzum sen onu dehle.

0|0
    1|0
  • al karşına konuş, kazık kadar adam oldun şakalarında hiç bir gelişme kaydedemedin de :)

0|0
    0|0
  • yavşıyor sana

0|0
    0|0
  • ne var kzuensiz eğleniyo işte sinirlenecek ne var ki bunda kenşke bana öyle yapsa kuzenim

0|0
    0|0
  • Sana asılıyor sanırım kuzeninn

0|0
    0|0
    • Ya saçmalama,siteye yeni gelmişsin ,bak üyeliğini yakma.

• tamamda yaptıgın ayıp özür dilemen gerekir.

• Ya bir defol git.

Kızlar Ne Diyor 4

• canli bomba diye ihbar ederim.

0|0
    0|0
  • Bence git konus panpa.

0|0
    0|0
  • ne güzel iste egleniyomus sende eglenmene baksana yani sahsen bn öyle yapardım

0|0
    0|0
    • Ya ben hoşlanmıyorum,çünkü beni saf sanıyor.O benim akranım mı? 30 yaşında koskoca adam.Su atmak da neymiş.

• Bundan sonra kendisi ile konuşmayı düşünmüyorum,insanların çocuk yerine koymasından sıkıldım,cevabın için teşekkürler.

• rica ederm:)

• Yol verirdim kendisine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...