Dün Bjkli hiç bir oyuncu gol atamadı?

120 dk maç sürdü ve penaltılar normal süresi 1-1 bitti geçen yıl bu kadro ile şampiyon oldu ama ne 120 dk da ne de penaltılarda Bjkli hiç bir oyuncu gol atamaması çok ilginç değilmiydi.

• Aynen öyle nasıl şampiyon oldu bunlar anlamadım.
    25% (1)71% (5)55% (6)Oy Ver
  • İstesek atardık istemedik gol atmadık.
    25% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Bjkliyim ama haklısın.
    50% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)29% (2)18% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• yedek kadroyla üstün oynadı Beşiktaş adriano sosa gökhan gönül quaresma ve kaleci fabri. hepsi yedek. cenk şanssızdı biraz. forvetde gelecek.

0|2
    0|2
    • 3ay

Geçen yıl bu kadro değilmiydi bu kadro ile şampiyon olmadı mı.

• 3ay

neyi ezdi pardon? verilmeyen penaltı var zaten cenkin pozisyonlarını söylemiyorum bile. gs nin tolgayı zorladığı daha doğrusu kaleyi bulan pozisyonu var mı? hangi top kaleyi buldu:D gs çıkabileceği en iyi kadroyla çıktı ve ezildi zaten 90 dakikada berabere bitti. yani beşiktaş yedekleri gs nin as kadrosuna yenilmedi. ligde penaltı yoktur bunuda unutma:) eren tolga ciğerci bilmem ne almışsınızda 20 tane pozisyon verdiniz yedek forvetimize:) yazık size ya

• 3ay

Bu soruyu soran gsli değil Fenerbahçeli ama yalakalık yapıyor herkes gsli sanıyor gsyi daha çok kolladığı için

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene eze eze en çok golü atan takım Beşiktaş idi. Bu maçta ilk 11 inin yarisi yoktu ve takımların Hic biri henüz hazır değil. Bu maca akarak geçen seneyi kıyaslamak ilkokul işi

1|1
    0|0
    • 3ay

@wsedrftyhujı daha 5 dakika geçmeden hesabi kapatıp gider , sonra da benim hesabını kapatıyorlar diye ağıt yakar. Dürüst ol ve kabul et kapattığını
      Beck yedek Gökhan 11
      Tosic yedek Adriano 11
      Sosa 11
      Frei yedek q7 11
      Cenk yedek yerine gelecek isim 11

Kızlar Ne Diyor 2

• c şıkkı

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsan iki takımda lige hazır değil. Beraberlik normal sonuçtu. Penaltılarda ise Muslera farkı çıktı ortaya.
    Galatasaray'ı tebrik ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen öyle hadi 120dk atamadin chedcou hediye etti ama penaltilardada atamamasi tuhaf.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşta , Fenerbahçe de , Galatasaray da daha hazır değil, Beşiktaş geçen sene Gomez den hiç beklemediği bir katkıyı aldı gol yollarında Gomez takımı sırtladı bir daha bir forvetten o katkıyı almak zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...