Toplam da en çok kupaya sahip takım kim biliyormusunuz?

Bjk 1903'de
Gs 1905'de
Fb 1907'de kuruldu.
Kupa sayısına bakılınca.
Bjk 76 Gs 89 Fb'de ise 92 kupa var. Yani en büyük takım Fenerbahçe'dir peki sizce en büyük takım kimç.

• Fenerbahçe.
    17% (2)33% (7)27% (9)Oy Ver
  • Gs.
    75% (9)48% (10)58% (19)Oy Ver
  • Bjk.
    8% (1)19% (4)15% (5)Oy Ver
  • Diğer.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan aldığın kupalardan çok aldığın kupaların değeridir. Bugün bir süper lig kupasıyla bir Şampiyonlar ligi kupasını bir tutamayız.
    Şu anda hala geçerli kupalara bakinca
    En çok Şampiyon olan takım Galatasaray
    En çok Türkiye Kupasını alan takim Galatasaray
    En çok Süper kupayı alan Galatasaray
    Avrupada Uefa ve Uefa Süper kupasını alan tek takim Galatasaray.
    Boşuna yoruyosunuz kendinizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• En cok sampiyon olan en cok Türkiye kupasi kazanan en cok super kupayi kazanan eski isimli kupalari en cok kazanan takımdır seni kandirmislar ya da tenekeleri sayiyorsun :)

0|0
    0|0
  • Mahalle kupalarını bilemem ama en çok süper kupa eski adıyla cumhurbaşkanlığı kupası Türkiye Şampiyonluğu Türkiye Kupası Avrupa Kupaları ve başarıları en çok gs de

0|0
    0|0
    • 3ay

Mahalle kupası dediğin kupada yokmuydunuz. Mahalle kupasıolduğu için mi enaz sizde o kupa var.

• Bende bugün arşivi karıştırdım dedemin dedesinin dedeleri vasiyet bırakmış osmanlı zamanında yani 1299-1922 arasi tüm kupaları biz aldık diye Osmanlı Ligi ve Osmanlı kupalarini 623 çarp 2 ile 1246 yapar aslında su anda Dünya klupleri arasında benim atalarimin yönettiği takım en büyüğü verin bizim kupalarimizi yildizlarimizi 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe en büyük takımdır Galatasaraya uyuz oluyorum

0|1
    0|0
  • Sayimda hata yapmissn 😄
    ⭐⭐⭐⭐ ua

0|0
    0|0
  • Mahalle halı saha maçlarını da mı saydın

0|0
    0|0