Kilo vermek icin eliptik bisiklet ve squat?

merhabalar.. oncelikle birkac sene oncesine kadar gayet zayif fit bir genc kizdim. ygs lys stresine 2 yil maruz kaldim ve baya kilo aldim 10-12 kilo aldim. bu esnada sac dokulmesi sorunu nedeniyle doktor onerisiyle vitamin destegi aldim. bunlarin hepsinin birlesmesi sonucundada 67 kg oldum. evet 67 tum sorunum kalca ve ust bacak.. kendimi sevemiyorum disari cikamiyorum universiteye gidince utaniyorum. dalga gecmeyin lutfen kardesimle ayni seyleri yiyoruz o incecik ben 67 kg.. boyun 1.66 . eliptik bisiklet aldim yeni geldi eliptik bisikletle kilo verebilirmiyim. agirlik kaldirmam daha mi iyi olur. squat kilo vermemi saglar mi. onerileriniz nelerdir.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Squat kilo vermeye pek katkı saglamaz. Popo şekillendirir ve büyütür. Bacakların kaslanır ve kalınlaşır. İdeal bir kiloya düşmeden squat yapmaya başlama derim.

1|0
    0|0
    • 3ay

kas kutlesi artarsa vucut daha cok enerji harciyormus ve buda zayiflamaya sebep oluyormus. okuyunca mantikli gelmisti sen soyleyince dustu aklima yaglarin hepsi kas mı olur

• 3ay

Başta merdiven inip cikmak sorun oluyo ama bacaklar cok agriyor ben 4 gün cekmistim😂

• 3ay

su yaglar gitsinde raziyim o aciyada :-)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yoğurt limon pulbiberi karıştır ye devamlı ekmek yeme... Bence kilolu değilsin balık etki insanlar daha hoş bence

1|0
    0|0
    • 3ay

bu kilo balik etliyi baya geciyo.. ekmegi birakicam beslenme aliskanligimi degistiricem. yogurt limon pulbiberi üclusunu ac karinla mi yemem gerekiyo ya da yatmadan once felan bir onemi var mi yedigim zamanin

• 3ay

deniycem :-) tesekkurler

• 3ay

Rica ederim ne demek

Kızlar Ne Diyor 2

• Kosu bandi alsaydin daha iyi okurdu

1|0
    0|0
    • 3ay

bisikletin faydasi olmaz mi

• 3ay

o genelde 15-20 dk lık yapılıyo zaten yağ yakımı 20-30. dakikadan sonra başlıyo

• Dalga gecicek bisey yok :) bisiklet cok faydali diye biliyorum ozellikle bacak ve basen icin bende bu sekilde kilo vermeye calisiyoum allah yardicimiz olsun :)

1|0
    0|0
    • 3ay

bende duymustum bisikletin faydali oldugunu o sebeple hemen siparis verdim. tesekkur ederim umarim veririz baska umudum yok cunku. ne zamandir kullaniyorsun bir faydasi oldu mu

• 3ay

Ben normal bisiklet kullaniyorum okula giderken falan hep bisiklete binerim baya faydasini gordum

• 3ay

peki tesekkurler :-)

Yükleniyor...