Bi arkadaşın senin kalbini kırsaydı arkadaşlığınızı bitirseydiniz ama sonra ona geri dönmek isteseydin ne yapa

bi arkadaşın senin kalbini kırsaydı arkadaşlığınızı bitirseydiniz ama sonra ona geri dönmek isteseydin ne yapardınız

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ona geri dönüp bu bu nedenden dolayı sana kırgınım derdim ve tekrar tavrımı koyardım. gerisini ona bırakırdım. Eğer gerçekten seni seviyorsa kafandaki soru işaretlerini gidermek için bile olsa gelip bir kaç cümle kuracaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Affederdim.

Affetmek en büyük erdemdir.

0|0
    0|0
  • Bişey yapamazdım, sonuçta laf ağızdan bir kere çıkarmış

Yapacak birşey yok

Haa kusurlu ve hatalı davranışım varsa eğer bu ayrılıkta, giderim özür dilerim, ama barışmayı beklemek yanlış olur artık...

0|0
    0|0
  • bende öyle bişey asla söz konusu olamaz..biriyle ilişkim bitmişse ölene kadar bitmiştir..bi arkadaşım vardı.ilk okuldan beri yan yana büyüdük sayılır.kendisi yanlış yaptı barışmak istedi ama asla kabul etmem pişmanlığını...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir aska yapma benim en yakim kankam bacimdan ote koydum insan beni bir zalanlar kuzenile dovdu alay ettiler demedik laf birakmadilar once sene ona ragmen af ettim ve bu sene ben kalbini bile kirmadim seni seven yok ddm kiz benle knsmadi annesine falan soyledi annesi bana bagirdi cagirdi ve annsi ddi ki artik sizin arkdslnz bitti ddi .. Ve sonradan hakkini helal et ddm etmedi ama o bana onlari yapmasina ragmen bir zamanlar helalik istedi helal ettim ! Sakin yapma senin iyliginden anlamaz uzulen heb sen olursun !

0|0
    0|0
Yükleniyor...