Bir kızın sizi sevip sevmediğini anlar mısınız :))

Beni bir siz anladınız siz de yanlış anladınız :D O değil de şimdi bu güzelim kızlar var ya birilerini seviyo sonra adam bunu anlamayacak kadar kestane beyinli oluyo ve kıza gidip bana bir başkasını ayarlar mısın diye teklifte bulunuyo..Sonra bizim kız da üzülüyo ben de o üzülüyo diye sinirleniyorum..Yani bu kadar mı körsün ? Nasıl anlayamazsınız nan ayrıca bir kızdan başka bir kızı ayarlamasını istemeyin niye bile bile o kızı yakalım ki biz keriz miyiz :)) Neyse ya sevdiğim çocuk bana bir başkasını ayarlar mısın diye teklifte bulunsa oradan bakınca çöpçatan gibi mi görünüyorum diye terslerim hatta daha da argosunu kullanabilirim bana belli olmaz :)) Körler ve körleştirenlere sevgilerle..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrende güzel arkadaşların varmış duyduğuma göre :)

Yap şu abine bir güzellik hakketten ya

0|0
    0|0
    • Sana bakmazlar :))

• Sen arızasın onda hiç şüphem yok. Arızalığın kaynağı da senin çocukluk dönemi bunu da öğrendim .Sen nerelisin sizin ora neredur.

• Ayaküstü hayatımı mı öğrenicen :D O değil de oradan bakınca erkek fatma gibi gözüküyomdur garanti ahahaha :)) Çocukluk dönemimde de bende de bir sıkıntı yok aslında :)) Ama evet her hareketim çocukluğumla alakalı

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocuk daha toysa-safsa anlayamaz tecrübesi yoktur daha siz kızların yol göstermesi yardımcı olması lazım :))

0|0
    0|0
  • Ben şimdi anlarım dicem de...

Yalan mı söylemiş olurum acaba, çünkü bir kız nezaman bana anlamlı anlamlı baksa hep sevgilisi olan biri çıkıyor. Sinir oluyorum. Gidip teklif edince artık bakmamaya başlıyorlar :D

0|0
    0|0
  • tecrübeliyizdir artık yaş itibariyle anlarız ama örnek verdiğin mesele herkesin başına gelmiştir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yapmıyolar zaten kız arkadaşların hiçbiri sınıf arkadaşlarımı sevmiyorum onun için sen p*ç gibisin kullanır bırakırsın diyolar benim gibi temiz kalpli ve saf bir çocuğa

0|1
    0|0
  • Ben anlarım. Çok ele veriyorlar zaten aşırı belli oluyor. Şak diye anlarım böyle gözünden, kaçmaz

0|0
    0|0
  • Kimseye Ayarla Demeye Gerek Duymayız Gerçekten Seviyorsak Adam Gibi Çıkarız Karşısına :)

0|0
    0|0
  • gidip direk konuşurum peh.

0|0
    0|0
  • ks da bı kız varya bana ayarlarmısın asasdffkhlş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kadın olarak bir başka kadının seni sevip sevmediğini anlarım ama bir erkek her zaman her kadında yani kendisini gerçekten seviyor mu sevmiyor mu anlayamaz. Bazen kadının kendisi bile acaba hayatındaki adamı seviyor mu anlayamaz. Ama dışardan bakar her kadın diğer kadının duygularını anlar o diğer kadın tarafından bakılan kadın kendisini bilmese bile

0|0
    0|0
    • Beni sevip sevmediğini derken :D Kadınlar ilgimin dışında :))

• Hayır yahu ben senin adına konuşmadım bir kadının bir erkeği sevip sevmediğini başka bir kadın kesin anlar ama bir erkek her zaman bir kadının sevip sevmediğini anlayamaz demek istedim.

• evet körler ya da farkındalar havalara giriyorlar sevildikleri için ! canını yerim 5****

0|0
    0|0
Yükleniyor...