Hergün faceme giren eski sevgili

10 gün falan oldu ayrılalı ve şifremi değişmiştim ama bir önceki şifreyi yaptım deneyip bulmuş hergünde giriyordu. bana uyarı geliyor oradan biliyorum. bugün şifreyi değiştirdim deneyip giremediğinde nasıl bir durumda olur ? seviyoruz ama olmuyor demişti. ondada azda olsa bana karşı ilgi var diye düşünüyorum. iyimi yaptım sizce

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• yani geri sarmayacak sanız doğru olanı yapmışsın bir an evvel seni unutması lazım :)

0|0
    0|0
    • ben isterimde geri olmak. şifreyi değişmem kötümü oldu. böyle daha çok özler gelme ihtimali daha yüksek değilmi ?

• sanmıyorum seninle iletişimi koptukça seni unutma ihtimali daha fazla.

e çok seviyorsa onu bilemem tabi.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızla barışma ihtimalini düşürmüşsün. İstediğin barışmaksa mesaj at faceime giriyorsun değil mi diye, konu konuyu açar. Kırıcı/azarlayıcı olmadığını hissettir. Seviyor olmalı. Hatta kesin seviyor.

0|0
    0|0
    • diyemem hep ben gidiyorum sonra hep rahat şekilde ayrılıyor. artı geçen yazdım ve bana şunu dedi beni nekadar rahat faceden sildin, engelledin sildin hayatından çıkardın şimdide yazmana gerek yok falan filan dedi. bilmiyorum gelmek isteyen niye gelmesin ki

• neyse engellememiş şimdi gördü.

• engelleyip açıldıgı zaman ilk mesajlar iletilmiyor

• bence iyi yaptın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben olsam şifreyi eski haline getiririm

fake hesap açarım kız hesabı

kızz bana mesaj atar

eski sevgilimi seviorum hala die cevap yazarim :D

sonra kız bana ulaşınca da

reddederdim...

kızları deli et ki aşık ossunlar :D

1|0
    1|0
    • günlerdir giriyor. böyle girincede kız sanki avucundaymışım gibi geliyor. değiştirmem onun gelmesi için bir şans olmazmı ? yani şifrem ondayken onun elindeymiş hissi oluyor. zaten dediğini yaptım unutamıyorum falan dedim bir kaç arkadaşa.

• hesabi kapat yeni hesap ac..

0|0
    0|0
Yükleniyor...