İlginç,Komik Okul Anılarınız :)

Başlıktan da anlaşılacağı gibi komik, ilginç okul anılarınız varsa ( ki mutlaka vardır) buyrun anlatın :)

Mesela benim anasınıfında doğum günümü kutlayacaktık. Öğretmenimiz erkeklere en şık olanın benimle dans edeceğini söylemişti. İki arkadaşım papyon falan takıp gelmişti. Beğeniyorlardı galiba :)

Bi keresinde de ilkokulda bir arkadaşa gözcülük yaptırıp ben sınav sorularına bakmıştım :D

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kişilik bir amerikan liseli takımı kurmuştuk tek amacımız kız tavlamaktı neyse liseli ateşiyle sıraya gel git yapıyordu 2 arkadaş ben o kadar sapık değildim tabi hoca içeri bir girdi ''ulan şerefsiz p**evenkler bir o kaldı mikmediğiniz'' dedi onlar utanmadı ben utandım yav

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bazı arkadaslarımın cantalarının içine baskasının cantasını koymak evet yanlıs duymadınız hobi olmustu bende :)

0|0
    0|0
  • ilkokul 1 de ögretmenim kazak örmüstü bana :)

Saint Benoit da ilk sevgilimi okulun bodrum katina atmistim müdür basmisti.

0|0
    0|0
    • Sonra noldu da basıldınız :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de anıdan bol bişi yok çok saftirik bir bebeydim o yüzden şimdi gülerek hatırladığım güzel anılarım var :)) Sınav sorusu olayına gelince deneme sınavı çalmıştım ben aklıma o geldi :D Çok heyecanlanmıştım da dandik bir sınavdı bir işime yaramadı :)) Ama bugün yürürken aklıma 8 9 yaşlarındayken ellerim cebimde okul bahçesinde yalnız dolaştığım geldi..Kavga eden olursa aralarına dalıp ayırmaya çalışırdım..Ya da tanıdık görünce üst sınıflardan laf atardım kendimi reyizz mi sanıyodum ne yapıyodum bilmiyorum da abimle aynı okulda okumak bana özgüven depoluyordu sanırım :D Ayrıca hep param çalınırdı hep aynı yere koyuyordum çünkü..Abim o yüzden her gün harçlığını benle paylaşırdı..En sonunda bizimkiler tüm parayı abime vermeye başladılar..Ben abimi özledimmmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
Yükleniyor...