Squat dışında kalça sıkılaştırıcı hareket var mı kolay evde yapabilecek hareketler?

Squati beceremediğimi farkettim sırtımı dik tutamıyorum popom dışında heryerim ağrıyor yapinca sakatlanmamak adına bıraktım başka napmaliyim evde?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Squatta sanki sandalyr oturumış gibi yapıcan sırt düz kalça çıkık çömelince bacakların ve popon yere paralel 3 kere yap doğru yap önemli olan bu başka hareket yere uzan yan yat bacaklarını yukarı aşağı aç kapa iki tarafada ya da bank pozisyonunda dur ellerin dizlerinin üzerinde sırayla bacaklarını tek tek geri uzat karnı çek geri uzat karnına çek

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalcayi çıkarınca belim içeri doğru gidiyor jvcjhc

• 3ay

Bunu yaparken kendimi sıkıcakmiyim bide ben bacaklarimda hissediyorum acıyı

• 3ay

Bacaklarında kasıklarınları olur zaten bacakların açık yaparsan kasıklarında gelişir ama normal omuz hizasında aç bacaklarını otur kalk çok tekrar sımsıkı yapar kalçanı

En İyi Kız Görüşü

• Dogru yapmak icin yatagin onune el comel popon yataga degiyo olana kadar oturur pozistonda
    Bide boyle dene daha dogtu yaparsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Birkaç hareket var deneyebilirsen sırayla tarif ederim hangisi uygun dersen yaparsın ilk olarak şınav pozisyonu al ama önce biraz açma germe yap ve şınav pozisyonu alınca dizlerini yere koymadan göğüs hizana doğru dizlerini yaklaştırarak adımlar at

0|0
    0|0
  • third world squattt

0|0
    0|0
  • Squatın püf nokrasını söylğyorum, toplaşın; arkanızda sandalye olduğunu ve yavaşça oturup kalktığınızı düşünün.

0|0
    0|0
  • Ne göt derdine düştünüz ya

0|0
    0|0
  • Lunge ve zıplama egzersizleri.

0|0
    0|0
    • 3ay

Benki squati beceremeyen biriyim benim neyime lunge
      Iki saaten beri hareketin fotogragina bakiyorum ayağımı napcami çözemedim hfjcxgcj

• 3ay

Durum o kadar vahim yani :D Ben yatıyorum ama arzu edersen yardımcı olacağım.

• 3ay

Sonra :)

• Jog kosu, gunluk 5000m yaparsan o dediklerine gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Dumble lunge

0|0
    0|0
  • pilates yap iyi gelebilir bide koşu şart

0|0
    0|0
  • biçok hareket var.