Beşiktaşlı olarak utanıyorum neden mi?

Nedir bu gsden çektiğimiz fbden çektiğimiz tam kupalara ambargo koyacaz diyorum yine hüsran

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• ben de beşiktaşın kazanmasını isterdim ama bu maçta cidden oynayamadılar penaltılar bile berbattı. kaleci tam bir fiyaskoydu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende bir Kartal olarak çok üzgünüm :( çok gerilerde kalıyoruz rekabette bu zaman kazanamayacaksak ne zaman olacak avrupa maçlarındada iç saha olmasada dış saha maçlarında tedirginim

0|3
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Kupa konusunda sizi daha çooook yenilgiye uğratırız, bizim de ne kötü günlerimiz oldu hala da devam ediyor ama ben hiç utanmadım. Dün Beşiktaş favoriydi iddaada v. s ama ben gururle formamı giyip çıktım dışarı bugün yenilseydik de utanmazdım. Bu renk aşkı çünkü. Bizim 8. mi 9. mu ne olduğumuz sezonda bile takımımdan aşkımdan vazgeçmedim. Asla da vazgeçmem. Çünkü her şey başarı değil manevi duygular varken.

0|2
    0|2
  • Fenerli olmadığın için utan bencede :D Fenerbahçe <3

0|2
    0|2
  • Takim degistir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Muhtemelen Beşiktaş li olmayan biri ergence trolluk yapıyor onu geçtim birçok kişi sazan gibi inanmış

0|3
    0|1
  • Hemen takımını değiştir o zaman. Ben ise gurur duydum bir daha çünkü gördüm ki ofsayttan gol atan verilmeyen penaltıyı söyleyecek bir tane dürüst Gslı yok. Sen kupa istiyorsan onları tut bizde bu yok. Eğer biz böyle maç kupa kazansak emin ol Şenol Hoca çıkar biz hak etmedik derdi. Çünkü bizim için kupa her şey değil.

0|2
    0|1
  • bak ben Fenerliyim , ulan 2 yıldır 3 te 0 yaptık kupalarda , ben yine de takımdan soğumadım , Şampiyonlar Liginde ilk turda elendik , üzüldüm , ama takımdan yine de utanmadım , isterse 100 yıl şampiyon olamasın ben yine de takımımdan utanmam bu gerçek sevgidir. Sen git gs li ol o zaman.

0|1
    0|1
  • Öncelikle cok kötü günlerdende gectik inadına Galatasaray dedik takimindan utanman hos degil ama icten ice bjklilerde bir eziklik duygusu mevcut bunu arkadaslarimdanda biliyorum ama futbol bu gerek yok bence.

0|0
    0|3
  • Troll soru ciddiye almayin

0|3
    0|1
  • Fenerliyim ama dün mario gomez olsaydı beşiktaş galatasarayı sikerdi

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı Şenol güneş ayakta tutuyor yoksa fikret orman geçen senede büyük hatalar yaptı

0|0
    0|1
  • Bu arada Fenerbahçeli olunmaz Fenerbahçeli doğulur

0|0
    0|0
  • Feto sayesinde kaZanılan kupalardan utan cin conlu

0|3
    0|1
  • Onları iyi anlıyorum en iyisi biziz diyoduk geçen sezon altıncı olurken yerin dibine girdim

0|3
    0|1
Yükleniyor...