Atl.Madrid-Real Madrid Kral Kupası Karşılaşması bu akşam

sizce kim yener, bence her zamanki gibi Real Madrid yener, maç trt sporda saat 22:30'da.

ama hak eden kazansın diyorum.

sizce hangi takım kazanır?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• real madrid atletico madrid derbilerinde 15 maçtır real madrid fenerbahçe gibi yenilmiyor banko real

0|2
    0|1
    • Fenerbahçe gibi derken ilk maçta 2 1 gs yendiya hani :) Önceki senede arenada 3 0 yendi falan he kastın kendi sahasımı? Real kendi sahasındamı yenilmiyo dplasmandadamı?

• doğruya doğru artık, fb-bjk ile kavga yerine barışcıl olmak lazım holiganlık şiddet bize göre değil hepimiz aynı ülkedeyiz :)

• sana katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• gönlüm atletiko madridden yana

0|2
    0|0
    • benimde arda iyi oynuyor, bakalım bu akşam neler yapacak

• 3-3 skor tahmini yaptım ben :) 1'e 45 veriyor

0|1
    0|0
  • Atletico Madrid'e Helal Olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mourinho sezonu kupasız kapatmamak adına extra bir motivasyonla çıkaracaktır takımını. giderayak bir kupa almak isteyecektir.

favorim Real Madrid.

0|1
    1|1
  • real yener ama arda kupa kazansın isterim

0|1
    0|0
    • arda yı cl liginde izlemekde zevkli olacak.fakat arda madrid barcelona maçlarında kayıpları oynuyor özellikle dikkat ettim.

• ilk yarı 1-1

• Real tabiki ağır basar ama dediğin gibi hakeden kazansın ama yinede arda için atletico alsın derim ama zor :) İnş şifresizdir internete kalmayalım yine :)

0|1
    0|2
    • aynen arda sonuçta Türk oyuncumuz :)

• canını yirim iyi ki söyledin gene ntvspor verir diye bakmadım tvde bugüne sonunda arda ve mesut reyizi izlicez :) gene şifre girersede artık..

0|1
    0|0
    • dostum 2 tane trt3 var bende, şifresiz olanın frekansını yazarım olmassa? biss key den pek anlamam bakarım ama?

• büyük güç farkı var real zorlanmaz gibi

0|2
    0|0
Yükleniyor...