Sevgiliniz size ya annen ya ben dese? Bu neyin kafası?

Daha demin dizi de kız dedi ki can ya annen ya ben ikimizden birini seçmen lazım dedi erkek sanırım önce annesini seçti kız da dedi ki valla unuttum ama gerizekalı ca bişey sonra da çocuk tamam banu seni seçiyorum dedi ben bu kızı şimdi öldürmez miyim mal kız o kadın onu büyütüyor sen kalkıp diyosun ki ya ben ya annen mal, ot beyinli bok seni seçer kaşarın tekisin işte ona buna veriyon seni mi seçecek tövbe yarabbi ya mübarek günde beni günaha sokuyo neyse soru mu soruyum eğer sevgiliniz size ya annen ya ben dese onu nasıl big*tederdiniz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Annemle kendini kıyaslayacak bir kızla vakit kaybettiğim için kendime kızar kızı tittir ederim.

1|0
    0|0
  • anacumu seçerek tabiside

1|0
    0|0
  • Ben bu tercihi cevaplamam. Çünkü annem benim tercihime kalmış bir karakter değildir. Ben de anneyi veya bir başkasını tercih edecek bir karakterde değilim. Annem annemdir benim. Bu kadar basit. Tercihi sunan kaybeder.

Bunun dışında insanları şu dizileri gerçek hayat ve karakter olarak algılamaları beni mahvediyor. :)

0|0
    0|0
  • şeyimin kafası sen git anandan vazgeç sonra gel benden bunu iste derim olur biter...

1|0
    0|0
  • esas sen neyin kafasını yaşıyorsun be ? :D

1|0
    0|0
  • adı üstünde dizi takma kafana

1|0
    0|0
    • sorumu cevaplar mısın? sevgiliniz size ya annen ya ben dese onu nasıl bir g*t ederdiniz?

• direk sunu söylerim

yaaaaa bir ziktir gittttt a.q.

simdi bu kız g o t oldumu

bence olmuştur

sence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...