Bugün uefa avrupa kupası şampiyonluk yıl dönümü tebrikler galatasarayımız teşekkürler sıra hangi kupada peki?

tüm galatasaray ve türkiyeyi tebrik ediyorum 13.yıl uefa şampiyonanız kutlu olsuuuuuuuuuunnnn nasıl bir duygu anlatın tabi gönül isterdik ki fenerin de duyguları olsun ama ilerde olacak inş. :)))))))))))))

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• valla senden fanatik galatasaraylı bayern münihli taraftar yoktur:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bugün Bahçelievler'e gittim ve oradaki Uefa kupası anıtının önünde o günleri hatırladım tekrar. oradan geliyorum zaten. senede en az 1 defa giderim. çocuk esirgeme kurumunun tam karşısında, caddenin ortasında konumlu. biraz bakımsız gördüm ama, temizleseler hiç fena olmayacak.

nice kupalara, nice şampiyonluklara...

0|0
    0|0
  • Sıra otomatikmen CLde ama oda şuan için zor :) Yine en az çeyrek final oynaması lazım Galatasarayın ondan sonrası şanslı kura ve inanmış aslanlar :) Birde şuan için uefa kupası çok düştü gerçekten ha almak istemezmiyim tabiki isterim ama CL de ayak bastı parası bile daha fazla yani değeri yok uefanın 2005ten sonra böle oldu.

0|0
    0|0
    • lig kupasıyla ziraat kupası gibi dimi dimi :))))

• Lig kupası çok daha değerlidir şampiyon gs yanılmıyorsam 30 veya 50 aldı sen düşün :) Ama ziraat gibi maddi açıdan evet prestij açısındansa yinede iyi bir kupa şu an için kim istemezki hiç yoktan bidaha uefayı kaldırmak çünkü CL çok zor şuan için :)

• Şüphesiz Türk Futbol tarihin en büyük başarısı umarım önümüzdeki yıllarda müzemizde tek eksik kupa olan Cl kupasınıda alırız

0|1
    1|0
  • Türk futbolu için güzel bir gündü.bu başarılar daimi olur umarım tüm takımlarımız için

0|0
    0|0
  • bunelan ne kadar basitiz 13 sene önceki kupayı kutluyoruz ben kutlamıyorum şahsen.ne zaman yenisini alırız o zaman kutlarım.

0|0
    0|0
  • UEFA da Arsenali Süper kupada Madridi sıra geldi ona şimdi al ŞAMPİYONLAR LİGİ ni oley oley oley oley :)

0|1
    0|0
  • BU Başarıyı kazanan her ''TÜRK'' Takımını yürekten kutlarım ... rengin takımın çok bir önemi yok ülkemizi temsilen alınmıs bir kupaya saygı duymuyan zıhnıyetlerı kınıyorum ..

0|0
    0|0
  • avrupa kupalarını kutlama yıldönümümüz 5 i geçmesin hep yenisini alalım :D tabi şamp ligi olsa iyi olur :D

0|0
    0|0
  • muz kupası var sırada onu alacaksınız en favori takımsınız:)

1|0
    0|1
  • artık şampiyonlar ligi kupasını veya uefayı bidaha almamız laım geride kaldı bunlar.

0|0
    0|0
  • vayy omega gurban fener mağlubiyetinden sonra göremedik seni buralarda :DDDD

0|0
    0|0
    • arenada da biz yendik beh :))

• babam sağolsun abilerim erkek arkadaşım

• ohh suyundanda koy:D para cok olunca ceneye vuruyo tabi :DDD

• sende amma fanatikmissin be kızım

her sorulan sorun maç maç

erkek falanmısın

0|0
    0|0
  • öğretmen: oğlum sınavdan zayıf almışsın.

öğrenci: olsun bizim uefa kupamız var :D

0|1
    0|2
  • ne dortmundlar ne leddsler, ne arsenaller başa çıkamadı, biz daha iyisini getirene kadar en iyisi bu!

Tebrikler Türkiye, Tebrikler Galatasaray

0|1
    0|2
  • Resimdeki sen misin gerçekten :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Büyük gurur be..

İnşallah önümüzdeki senelerde başarılarımıza yenilerini eklicez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...