Kızlar, Fikirlerinizi merak ediyorum?

Arkadaşlar uzun süredir vücut geliştirme yapıyorum öncesinde yüzme yapmıştım 4 yıl kadar belli sezonlarda vücut geliştirmeye başladıgımdan bu yana her sene birazdaha büyüyorum gelişiyorum haliyle insanlar fazla abartma çirkin olursun hayvan gibi olmaya gerek yok gibisinden şeyler söylüyorlardı hala söylüyorlar vücut geliştirmeye basladıgımda 68 kilo idim 80 kiloya kadar çıktım 3.5 yılda şu an 75 im 70 kilo ikende iyisin daha fazla yapma diyorlardı bulk döneminde 80 kilo olduğumdada daha fazla yapma kötü gözükür diyorlardı fark ettimki insanlar bu spordan hiç birşey anlamıyor yağlı vücut yagsız kas kütlesi ayırt edemiyorlar sadece hacime bakıyorlar bir kaç adet fotoğraf atıcam sizin yorumlarınızı alayım hangisi daha hoş duruyor fikirlerinizi merak ediyorumKızlar, Fikirlerinizi merak ediyorum.?

burda 73 kilo civarındayım burdada 78 kilo civarındayım atletsiz fotoğraf bulamadım ama omuz kollara baktığınızda daha anlaşılır bir şekilde belli oluyor bu arada şaşı değilim gözlerim bir tuhaf çıkmış konumuz gözler değil

hani kilo aldığım zaman giydiklerim üzerime daha iyi oturuyor özgüveniniz yerinde oluyor kendinizi iyi hissediyorsunuz fakat bayanların gözünden olaya bakamadığım için merakımı gidermek istiyorum.

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Konuşan insanlar spor yapmayanlar alakası olmayanlar ve kıskananlar☺️ Mükemmel gidiyosun devam etmelisin. Kendini dinle etrafındaki sinsileri değill🤗

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2'nci fotoğraf daha hoş duruyor.

0|0
    0|0
  • Gecenin bu saatinde frikiklerinizi merak ediyorum diye okudum nerdeyse sapik damgasi yiyordun😂

0|0
    0|0
  • Çok sexy kendine gel.

0|0
    0|0
  • Bence kolların yeterli karın kaslarını dahada şişirebilirsin kadınlar karın kası sever 😊

0|1
    0|0
Yükleniyor...