BJKvGS maç hakkında ki görüşleriniz?

Benim görüşlerim ;
1- Mete Kalkavan'ın GS aleyhine sarı kartlık porsiyonları atlaması dikkat çekici. Hakan Balta'nın golü net ofsayt.

2- İki penaltı pozisyonumuz var. İlki verilebilir. İkincisinde bir şey yok. Ama golün ofsayt olması bile GS'nin kazanmasına yetti

3- Kupanın Galatasaray'a gitmesinde hakemden daha fazla payı olan kişi Şenol Güneş'tir. Çıkardığı geri 4'lü ve kaleciyle zaten kupayı verdi

4- Geçen sezonun şampiyon oyuncuları diye bir şey yok. Tek maçlık bir hadise bu. Elindeki en kaliteli isimleri oynatacaksın.

5- Fabricio'yu tanımıyoruz ama hazırlık maçlarında süperdi. Sadece dil olarak Adriano/Marcelo ile bile anlaşır.

6- en kritik maçlarda yakan başarılardan eden milyonlarca Euro zarara uğratan bir isme böyle maçta başka kaleciler varken şans tanımak...

7- TOSİC'in sol bekte fezalet olduğunu ama sol stoperde fena olmadığını geçen sezondan biliyoruz. Adriano varken Tosic mi oynatılır?

8- Fabricio-Beck-Marcelo-Tosic (Necip)-Adriano şeklinde çıksaydık bu maç uzatmaya kalmazdı. kendimiz ettik kendimiz bulduk

Benim görüşlerim bu. Canın sağolsun Beşiktaşım. Şenol Güneş'e de güveniyoruz..

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Yapmayın işte şunu ! Sonra geliyor elin fenerlisi, ağlak bjk diye alay ediyor.
    -Chedjou kendi kalesine gol atmasa maç uzatmaya dahi gitmeyecekti.
    -Gol ofsayt değil çünkü yeni kurallara göre hücum eden futbolcunun başı, bir ayagı ya da kolu daha ilerde bile olsa ofsayt olmuyor. Hem zaten eski kurallara göre bile ofsayt değil o pozisyon
    -Podolskinin sakatlandığı pozisyon var net penaltı ve sarı karttı...
    Cenk Cenk dedik, Ömer Şişman oğlu bile Cenk ten daha etkili oynadı.
    Maç hazırlıklarında Şenol Hoca penaltı çalışmaları yaptırmış ama, penaltıdan tek bir gol dahi atamadılar.
    Gomezin durumu hala belirsiz.
    Yani bir yığın şey var. Tebrikler GS de geç, en doğrusu bu çünkü

1|3
    0|2
    • 3ay

Ben kendi görüşlerimi yazdım ayrıca fenerliler de umrumda değil açıp kendin popolarına gülsünler ağlanıcak halleri var.

• 3ay

:) gerçekler

• 3ay

@_DişiAslan_
      aynen :)

En İyi Erkek Görüşü

• İki takim da hazır değil Beşiktaş ideal 11'in yarısının sahada olmamasına rağmen, takımın kötü olduğunu düşünmüyorum. Tolgaya pek iş düşmedi
    Bekler, stoper, Sosa ve golcüyle iş bambaşka olur.
    Ligin favorisi Beşiktaş'tır..

Forvet ve stoper takviyesini geçtim.
    Takımın sağ beki ilk 18'de yok.
    Sol beki, sağ açığı, 10 numarası yedek kulübesinde.

Senelerdir gs derbilerinde iki şeyi söylerim Muslera ve hakem
    Gsnin kazandığı son şampiyonluk , kupalar vs idda ediyorum Muslera olmasa olmazdı. Ayrıca günlerdir Beşiktaş in çocuğu Mete Kalkavan diyenler hala aynı şeyi düşünüyor mu acaba

Bilmiyorum tvde ne kadarı duydunuz bilmiyorum ama gs özellikle kale arkası tribünü 3 saat kesintisiz küfür ederek rekor kırmıştır , atılan meşaleler ve linç edilen sevgili çift utanç vericiydi. Her takımda sıkıntılar olur ama böylesini ben ilk kez gördüm

0|1
    0|1
    • 3ay

Onların işi takımlarını desteklemek değil, kendi reklamlarını yapmak ve bu reklamı da iğrenç bir şekilde yapıyorlar. Beşiktaş taraftarı 'Sevemez kimse seni' bestesini girdiğinde susturmaları için meşale yaktılar bu kadar basit, zorlarına gitti

• 3ay

Yıllardır maçlara giderim bu kadar düşmanca tavır sergilenen mac görmedim
      Gsli samimi arkadaşlarım fbye karşı bile boyle tepki verilmiyordu dediler utandı çoğu

Kızlar Ne Diyor 5

• Bitti gitti.

0|1
    0|0
  • Hakkıyla eze eze yendik (yediremeyenler çamur atıyor her zamanki gibi :D )

0|0
    1|1
  • Yedek bjkyi kötü oynarak yendiler maçın adamı kalecileri seçildi ama hala iyiyiz diyorlar

0|1
    0|0
  • penaltı atmayı öğrensinler

0|1
    0|1
  • Boyko Sosa ve Şişmanoğlu ilk 11 de oynamalıydı 💔

0|1
    0|0
    • 3ay

Boyko değilde Fabrinin başlamasından yanaydım ben. Hazırlık kampında daha iyi bir süreç geçirdi

• 3ay

Ayrıca sol bekte Adriano başlayabilirdi, necipi stoper oynatmak intihar oldu zaten golü de onun yüzünden yedik, hakemden daha çok

• 3ay

hakem cok kötüydü ve necip zaten yedek oyuncu dahi olmamali cenk ve olcay da öyle yani

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 ofsayt kuralı değişti gol attığın uzvun önemli artık ki hakan balta kafayla attı gol tertemiz bir gol
    2 ilk yarıda sinan gümüşe yapılan faullerden 1 tane bile sarı kart çıkmadı ve özellikle olcay sahan aşırı derecede tahrik edici şekilde en az 3-4 defa itiraz etti ama kart yok hatta uyarı bile yok hakem açık şekilde sizin yemeniz gereken sarı kartları vermedi ben penaltı pozisyonu hatırlamıyorum hangi pozisyon olduğunu çünkü dün maçı bjk forması giyip anlatan erman toroglunun ağzından penaltı lafı çıkmazken komik duruma düşmeyin hocanizin taktik teknik oyuncu seçimine karışmam ama bizim kaptan selcuk inaninda dediği gibi 5 yılda 10. Kupamizi aldık insanlar artık birşeyleri degitirmeye çalışıyorlar sinan gümüşe yapılan kartlık faullerde kartlar verilseydi biz 90 dk içinde kazanırdık kupayı

0|0
    0|1
  • Eren Derdiyok : 45 dk Galatasaray'da oynadım. Hayatımdaki ilk kupamı kazandım. Galatasaray çok büyük bir klüp.

0|0
    0|0
  • Kupa beyi süpriz olmadı = )

0|1
    0|0
  • Golün ofsayta alakasi yok
    Penalti diyosaniz Podolski Bjk ceza sahasinda sakatlandığı pozisyon dahada penaltiydi.
    Herşeyi geç Galatasaray finallerde her zaman daha soğuk kanlı bir takımdır Sneijder in ortası, Selçukun penaltisi Muslera nın kurtarışı vs Oğuzhan falan hikaye

0|1
    0|1
  • Kendimi bildim bileli galatsaray kollandi fetoculardan ne bekliyorsun

0|1
    0|2
Yükleniyor...