Arkadaşlar bugün ne yaptınız ,ne ettiniz, gününüz nasıldı?

Arkadaşlar bugün ne yaptınız ,ne ettiniz ,gününüz nasıldı,okula -işe gidenler,köz köz evde oturmak zorunda olanlar buraya

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Sabah kalktım,Uslu uslu kahvaltımı ettim,kıyafetlerimi giydim,kursuma gittim kurs bittikten sonra eve geldim misafir ağırladım gittiler, yemeğimi yedim şimdide burada takılıyorum moralim sıfır niye diye sorma eesma156asme ve diğer kardeşler çok derdim var çook sağlıksızım nedense neyse boşverin link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kalktım cumaya gittim hala uykumu alamadım ytınca dalıyorum vallahiii... sınavlarda var çalışasım yokk

1|0
    0|0
  • Akşamı zo ettim telefonlarım susmadı yetişecek işleri halletmek aksilikleri aşmak, ama şimdi kahve ve dinginlik birazda web

1|0
    0|0
  • Bir kaç yere uğradım toplu taşımalarda süründüm çok sıcaktı

1|0
    0|0
  • Dün sabah 11de uyandım. Bugün öğlen 2de uyudum. Bütün gecem arkadaşlarımla beraber ödev yapmakla geçti. O uykusuzluğun üstüne araba kullandım. Okulda sunum yaptık. Tekrar eve geldim. Sızmışım.

1|0
    0|0
  • iyidir bacım

1|0
    0|0
  • Okulun son günüydü, önümüzde finaller de olsa en azından bir kaç gün rahatım :)

1|0
    0|0
  • uyudum resmen ayı gibi

1|0
    0|0
  • Extra calistim

1|0
    0|0
  • çalıştım geldim pinekliyorum.

1|0
    0|0
  • iylik nolsun aynı senı sormalı

1|0
    0|0
  • allaha şükür sen nasılsın ?

1|0
    0|0
  • senelık izindeyim tatil yat kalk seviş ne güzel...

0|0
    1|0
  • Bu gün arkdaşımın evine giren hırsızı yakaladık. Hırsız kadındı ayrıca çok güzeldi. Bize yalvaryodu bırakmamz için gözlerine bir kere baktım sanki içim kıpraştı. Polise teslim ettik . Şu an onu düşünyorm. ÜZGÜNÜM.

0|0
    0|0
  • Hezamanki gibi monotondu

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın doğum gününe gittim şuan ordayım :D

0|0
    0|0
  • cumaya gidene kadar bir sahabe modundaydım, şimdi ise yarın gecenin programını yapmakta .)

0|0
    0|0
  • ovvvv, ben ne yapmadım ki,

tüm gün pc başında iş :D çok zevkliydi.

0|0
    0|0
  • duş, ders, yemek, cuma, muhabbet, yemek, pes, süt, limonata

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erken çıktım işten ,spora gittim ,yüzdüm şimdi arkadaşlarımla yemek yemeye gidiyorum

1|0
    0|0
  • iyi değilim.bomboş...iyi geçirmeye çalışıyorum:)

1|0
    0|0
  • sinav yazdim

1|1
    0|0
  • o kadar yer dolaştım ki anlatamam önce salon sonra mutfak sonra odam :D e tabi bir günde bu kadar seyahat yordu beni :D

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi..

1|0
    0|0
  • Okula gittim ,eve geldim. Biliyorum çok eğlenceliyim :D

1|0
    0|0
  • Neler neler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...