Acaba yeniden mi bir şeyler olacak?

merhaba.sevgilimle benim yüzümden ayrılalı 4 gün oluyo bugün bazı ufak tefek şeyler oldu ama bu sinirin üstüne bunları yapması iyi gibi geldi bana.arkadaşları benden bahsedince gülümsüyomuş böyle insan bir tuhaf olur ya öyle oluyomuş sonra mesela bugün arkadaşı ona o senin için çok uğraşıyo çok pişmanmış demiş oda biliyorum deyip başına öne eğip gülümsemiş bu da bişey sanırım çünkü daha dün kolundan tutup konuşmaya ikna etmeye çalışırken bana manyak mısın diyodu ve ayrıca son olarak dolmuş durağındayken karşı karşıyayken sürekli bana baktı ilk başta farkedemedi sürekli benim hep durduğum sıraya bakıyodu sonra beni görünce bakışmaya başladık ayrılanda oydu acaba beni özledi ve pişman bu olmaya başladı 4 gün oldu daha.sizin fikrinizi öğrenmek isterim.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• selam yaz arkası gelır

0|0
    0|0
    • beni faceden engellemişti

yüzüne karşı desem ya dün manyak mısın bırakır mısın kolumu diyen bugün yumuşamış olabilir mi

• kıskanıyor olabılır mı ?

• arkadaşları kız ama belkide bunları ona anlatayın anlamında diyodur ? ve o kadar reddeden insan ya ne biliyim öylesine bakıyo olmasın sakın ya da 7 ay oldu çıkalı bırakamıyodur belkide

• kimse yazmamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...