Podolski Beşiktaş Ceza Sahasında Nasil SSakatlandi?

Podolski Beşiktaş ceza sahasindayken Bjk li bir futbolcunun darbesiyle sakatlandi ve oyundan çıktı altini çiziyorum Beşiktaş ceza sahasinda.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Futboldan zerre anlamayanlar geliyor burada yorum yapıyor. Futbolda yeri gelir adamın ayağını kırarsın. Bak üstüne basa basa diyorum yeri gelir adamın ayağını kırarsın sarı kart bile almazsın. Bir oyuncu ters basar yanında kimse olmasa bile sakatlanır. Adelesinde stres vardı adım atar kendini yere atar. Sporu öğrenin sonra yorum yapın.

0|2
    0|0
    • 3ay

Yeni kurallari biliyor olsaydınız gole ofsayt demezdiniz yukardaki kizdan biraz ders alin.

• 3ay

Bak ne oldu cevap bile veremiyorsunuz bunlara. neyse siz bu soruları cevapları bile gizliden atarsınız biz tüm sezon buradayız 4 ay sonra yine ortadan kaybolacaksınız yedeklerle Gs bizi yenemiyorsa yine ilk 3 e giremezsiniz.

• 3ay

Yav bir sus be en kötü sezonumuzda bile kupa aliyoruz hala viz viz konuşuyosunuz.
      Biri 4 yildizli diğeri 2 yildizli

Kızlar Ne Diyor 1

• Podolskinin sakatlandığı posizyon, çok net penaltı ve sarı karttı. Adamın aşil tendonuna bastı kasıtlı olarak.
    Ayrıca Beck in elle oynadığı posizyonda net bir penaltıydı

1|2
    0|4
    • 3ay

Kesinlikle bide yok ofsayt mis yok penalti verilmemiş diye konuşuyorlar Ermanin lafiyla hareket ediyo salaklar

• 3ay

Bir de burada senin uydurduğun kuralla ne alakası var adamın önde olduğu yeri ayakları değil omzu bari pozisyonu öğrenip öyle kural uydursaydın.

• 3ay

http://i.hizliresim.com/jBYBkr.png

Maçı nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum ki.

Erkekler Ne Diyor 3

• AÇıkca darbe olduğu görülüyor o darbe sonucu sakatlandı.

0|0
    0|0
  • Mete Kalkavandan korkuyordum ama lehimize çok düdük çaldı iyiki bir haftadır sesimizi çıkardık adam etkilendi açık konuşayım yoksa kupa zordu :)

0|1
    0|0
  • Attigin golün ofsayt , verilmeyen penaltı var halen hakem diyebiliyorsun

0|1
    0|1
    • 3ay

Verilmeyen penaltı varsa Podolskiyle Yasinin pozisyonu dahada penalti ayrica gol ofsayt değil.
      Sabaha kadar oynasanız gol atamazdiniz onuda Chedjou attirdi zaten daha penaltı atamıyorsunuz şimdi gidin

• 3ay

Bruma felç etti sizi ne konuşuyosun Adriano bile oyuna girer girmez felç oldu 😀

• 3ay

Quaresma kaç kişinin belini kırdı :D

Yükleniyor...