İzlenme duygusu, her daim artan işkence..

Merhaba, ergen tipi bir durum olabilir ama paylaşmak, yorum almak istiyorum amaç bu.

Kendi sınıfımdan bahsediyim, Sorun biraz burada, insanların kendi halinde birisi olduğum halde dikkat çektiğimi düşünüyorum.Sürekli arkadaşlarım ne yaptığımı, uzun uzun, dikkatlice izliyorlar, derin bir sessizlik, donuk bakışlar üzerimde bu her daim olan birşey.Ben dikkat çeken bir davranış yapan biriside değilim.Çok sesli, veya atılgan birsi olduğum söylenemez. Ama bu fazla üzerimdeki baskı ya dönüşen alaka beni boğuyor.Bunu bir samimi arkadaşımda doğruluyor.Çünkü sınıfıma her girdiğinde, evet sürekli izliyorlar, ne yapıyorsan, naptın yahu sen bu sınıfa? gibisinden sorular...

Kimle konuşsam, ne yapsam sınıfta tahtaya kalksam dahi, ya gürültü içindeki sınıftan çıt çıkmaz hale geliyor.Veya öğretmen var mesela tahtaya kaldırıyor beni.Her zaman her derste olan birşey şu:Kalkıyorum.O sırada eğer hoca anlatıyorsa, birden susuyor ve oda bana bakmaya başlıyor nedeni tüm sınıfın hocayı değil beni izlemesi..Abartısız olan birşey.Aynen böyle.Hareketlerimin izlenmesini sevmem bu yüzden yazmak istedim.Yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Neden böyle olduğunu merak ediyorum.Bunun sebebi nedir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• öz güven eksikliği biri sana hareketli müzik açsa dans edemezsin ya da yüksek sesle konuşamazsın vb...

0|0
    0|0
  • bidahaki baktıklarında ne bakıyon lan yaprağaaaaaaaaam de :D

0|0
    0|0
  • Yüz güzelliğin , konuşma tarzın veya Ses tonundan kaynaklı yaydığın auradan dolayı olabilir :)

0|0
    0|0
  • bence çok çekici ve gizemli birisin ondan olabilir

0|0
    0|0
    • övünmeyi sevmem ama bir okadar gerçekçiyim tipsizin tekiyim.kısmen inek görünümlü olabilirm.Sanırım ezikte :D Böyle olmaktan çekinmiyorum.Ama anlamıyorum.Bu yük haline geliyor artık

• siz olsanız neden sürekli özellikle birisini izler.ne yaptığına fazla dikkat ederdinz.

• ben hoşuma giderse çekiciyse ona karşı bişey hissettiğimi anlaması için dikkatlice belli ederek bakarım sürekli

Kızlar Ne Diyor 2

• Etrafa yaydığın enerjiden olabilir.. Kimisi kıskançlıktan olabilir, kimisi sadece izlemek istediği için olabilir, ses tonun farklıysa ya da konuşma tarzın ona dikkat kesiliyor olabilirler..

0|0
    0|0
  • Dostum sende ŞEYTAN TÜYÜ var belli ki... :))

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım bu dikkati üzerimden atmak için.bunun için yakın olmaya hani pikniğe gidelim daha çok kaynaşırız düşündüm.piknikte bile yani

Yükleniyor...