Yine yeni yeniden Galatasaray kupa beyi ne düşünüyorsunuz bu konuda 😂😄?

Yine yeni yeniden Galatasaray kupa beyi ne düşünüyorsunuz bu konuda 😂😄?

Güncellemeler:
3ay #Yıldırım demirörenin başkanlığï GALATASARAYA kupa vermekle geçti Nihaaaaaaaa😂😂😄

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Cekemedikleri dusunuyorum yine 😂😂

0|1
    0|2
    • 3ay

Durum ortada iste ister ceksinler ister cekemesinler onlar hayal eder galatasaray gerceklestirir 😂😂

• 3ay

Dişi aslan olmak varken Trilice olanlar dusunsun😄

• 3ay

Herkezin kendi tercihi takimi. Sadece başariya saygiyi dusunsunler bosver

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlam bir önlibero ile bu takim Turgay Şener sezonunda da şampiyon olacak inşAllah. Beşiktaş camiasina gelirsek.. Tamam eyvallah gecen sezon sampiyon oldular ama havaları çekilmiyordu artik havalarini almak lazimdi. Onun disinda sabah Galatasaray taraftarı masum bjk taraftarina saldirdi diye kamuoyu olusturmaya calistilar. Olayin aslinda ise olayin fitilini atesliyenlerin bjkli oldugu cikti. Twitterda bir video izledim maca gidecek Galatasaraylı kardeşlerimizi 50 kişiyle kıstırıp zorla formasını alıyorlardı. Ah ulan orda olacaktık şiddeti onaylamiyorum ama boyle zorba teroristlere yapmak istedigim seyler cok.. Neyse bir taraf dersini aldi diger taraf ise yine gelenegi bozmadi. Büyüksün şanlı Galatasarayım.

0|1
    0|1
    • 3ay

Alparslan dikmen rahmetli ultra aslan kendinie bir mudale olmadan saldirmaz demisti olursada karsiligini alirlar demisti hakliymis reis herzamnki gibi

• 3ay

Alparslan abi gibileri gelmez bir daha ne yazık ki. Tinerciler zaten adam olmaz eşek geldiler eşek gidecekler.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...