Galatasaray-Beşiktaş maçı hakkındaki değerlendirmeleriniz (özellikle futbol saha içi hakkında) neler?

2 takımda hazır değil bu belli Beşiktaş biraz daha oturmuş kadrosuyla ağırlığını koymaya çalışsada 1-2 pozizyon dışında 90dk pozizyona giremedi keza Galatasarayda öyle sonra usta ayaklar ve usta eldiven sahneye çıktı Sneijder muz ortası gerçekten alda at der cinstendi Quaresma kafayla tpu çevirmesi hataya zorladı ve Muslera. Oyuncuları nasıl buldunuz eksikler iyi olan noktalar neler?
Tebrikler Kupa Beyi Galatasaray

1|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cim Bom kupayı alır bunu aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur diye boşuna demiyoruz :D bu seviyelerde çok maç oynamamın avantajını yaşadık gene, eksikler var ama kapatılır, türkiye kupasıyla başladık, süper kupayı aldık kimse küçümsemesin ligdede varız

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok güzeldi maç :D Tek kötü olan Chedjou'nun kendi kalesine attığı goldü. O golden dolayı yenilsek intihar ederdim herhalde. Aşkım Muslimiz sağolsun yendik :)

1|1
    0|2
    • 3ay

O gol evet kötü oldu ama bir heyecan kattı diyelim artık Muslerada iyi ısındı :)

• 3ay

Bu beşiktaş futbolcusu çok fena kendilerini yerlere attılar hakemi aldatmaya yönelik kaç kere yapıldı hakem aldandı da. Adam adama mücadelede gereksiz faul yedik v. s çok küfür ettim maçta, tırnaklarımı yiye yiye izledim

• 3ay

Olur öyle şeyler :)

• Maçı izleyemedim belk bir ara bakarımda kupa bizde sonuçta

0|1
    0|0
  • o değilde beşiktaşlı futbolculara penaltı atmayı öğretsinler :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İki takim da hazır değil Beşiktaş ideal 11'in yarısının sahada olmamasına rağmen, takımın kötü olduğunu düşünmüyorum. Tolgaya pek iş düşmedi
    Bekler, stoper, Sosa ve golcüyle iş bambaşka olur.
    Ligin favorisi Beşiktaş'tır..

Forvet ve stoper takviyesini geçtim.
    Takımın sağ beki ilk 18'de yok.
    Sol beki, sağ açığı, 10 numarası yedek kulübesinde.

Senelerdir gs derbilerinde iki şeyi söylerim Muslera ve hakem
    Gsnin kazandığı son şampiyonluk , kupalar vs idda ediyorum Muslera olmasa olmazdı. Ayrıca günlerdir Beşiktaş in çocuğu Mete Kalkavan diyenler hala aynı şeyi düşünüyor mu acaba

Bilmiyorum tvde ne kadarı duydunuz bilmiyorum ama gs özellikle kale arkası tribünü 3 saat kesintisiz küfür ederek rekor kırmıştır , atılan meşaleler ve linç edilen sevgili çift utanç vericiydi. Her takımda sıkıntılar olur ama böylesini ben ilk kez gördüm

0|2
    0|1
  • Valla Gs taraftarı neden bu kadar seviniyor ben şaştım doğrusu 1. cisi birazcık futboldan anlayan der ki Gs hakemin elini ayağını öpsün yoksa bu maçı alamazdı
    2. cisi Bjk yedek kadroyla oynadı onu bile yenemedi normal sürede.7 tane ilk 11 oyuncusu olmayacak oyuncuyla çıktık. Tolga'yı katarsan 8 Bu takımda ilk 11 de oynacak oyuncu Q7, Oğuzhan, Atiba, Marcelo (O da gelecek stopere bağlı)

0|1
    0|1
    • 3ay

Hakemmi yapmayın yahu :) Kupa takımıyız dedik favoriyiz dediler eyw dedik bırakta en kötü sezonumuzda 2 kupa almanın sevincini yaşayalım en ölü halimiz yani Beşiktaşta yedeklerle filan çıkmadı ayrıca hemen hemen takviye yapılmazsa kadro bu vb olur quaresma ikinci yarı girdi zaten hemen Adriano eklenir birde Gökhan ama Beck de yedek diyemeyiz bu takımın sağ bekiydi he evet eksikler mevcut bende bu kadroya bile futbolu beğenmediğimi dile getirdim yorumlarımda ama tebrik etmeyide bilmek laızm hakem filan olmuyor.

• 3ay

Cenk takimin mevcut kalecisi quaresma ztn girdi beck takimin sag beki gokhanla donusumlu oynar tolga takimin kalecisi bn kusura bakma bir eksim adriano gorurum e tabi gokhanda var ama beck ilk 11 oyuncusu sonucta forvet alinacak stoper alinacakla olmuyor bu isler kendimizi kandirmayalim olmayan adamlari katarak yedek diyorsun bu arada ne korkusu futbol bu yenmek var ynilmek var kabullenmek lazim tabiki bizdede szdede eksikler vardi.

• 3ay

Ya gerçekten komiksiniz Sosa bile yok takımda Q7 45. dakika ki Q7 girdikten sonra bir tane atağı yok Gs'ın Adriano 107 de girmiş. GG tribünde Rhodolfo kenarda. Neyse ya siz süper oynadınız sakın bir şeyi değiştirmeyin. Yine sezon ortasında ya Fbli olursunuz ya Bjklı yine bu sezon ya da ortadan kaybolursunuz yine bu sezon. Görürsün ben buradayım umarım siz de Sezon sonuna kadar Gs süper oynuyor diye burada olursunuz.

• Dünkü maçta hakem mete kalkavan olcay sahana o kadar tahrik edici itirazdan sonra neden sarı kart göstermedi? Galatasaraylı oyunculara özellikle sinan gümüş ve sneijdere yapilan kartlik faullerde birak kart göstermeyi faul bile vermedi gol ofsayt değil kural değişti uzun uzun anlatamam spiker maç içinde söyledi yeni kuralı ama anlıyorum birilerinin cani yandi Galatasaray en kötü döneminde dahi 3 kupadan 2 sini aldı insanlar artık Galatasarayin kupa kazanmasını istemiyor çünkü ara çok açıldı resmi sitede dahi en yakın rakibimizle arada 20 kupa var diye açıklama yapıldı daha 1 hafta var chedjou yerine serdar linnes yerine cavanda birde orta sahada selcuk ve ya tolga yerine hızlı oynayan bir oyuncuyla Galatasaray kötü bir sezon geçirip 2-3 puan farkla şampiyon olur diyorum

0|1
    0|0
  • Taraftarimizin sacmalamasi disinda guzel bir mac oldu sezon basina gore fena degillerdi iki takimda

0|2
    0|0
  • Orta sahaya kesinlikle fark yaratabilecek bir oyuncu almamız şart, Tolga Ciğerciyle falan sezon geçmez, Bruma ve Carole harika oynadılar zaten Carole geçen senede iyiydi

0|1
    0|0
    • 3ay

Tolga'nın daha ilk maçı yani bu maçtada öyle belirgin sırıttı diyemeyiz görev oyuncusu daha üstüne koyabilir bence ama bütün sezon geçermi yani fark yaratan oyuncu kastından demek istediğini anladım inş alınır ama yer yer Tolgada iyi işler yapar gibi bir Melo tarzı dğeil tabi o çok başka öyle bir oyuncuya ihtiyaç var.

• 3ay

Selçuk ve Sneijder henüz hazır değil, onlarin yanina muhakkak direnci. yüksek olan bir oyuncu gelmesi lazim, Tolgayı pek beğenmedim ben çok kolay çalım yiyor ve pas hatası yapıyor.

• 3ay

Dediğim gibi ilk maçı Selçuğu bilmesek yeni gelmiş olsa bu maç için neler söylenirdi :)

• İki takımda sanki gol atmak için değilde gol yememek için maça çıkmıştı. Cenk yerine gomez olsa o pozisyonlarda illaki 1 tane atardı.

0|1
    0|0
  • Kupa Beyi Galatasaray başka söze ne hacet = )

0|1
    0|0
  • Fanatik bir Beşiktaşlı olarak tek hatalı şenoldur !!!

0|1
    0|0
  • Vay Hocam napiyosun yahu

0|1
    0|0
  • maçı izlemediğim için ne yazsam yalan olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...