Kadınlar için taekvando mu yoksa kickboks mu daha iyi?

Fitness ile meşgulum. 20 yaşındayım. Son zamanlar martial arts merak saldım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• spor olarak ikisi de olabilir. sonuçta kadının kalkıp da adam döveceği falan yok. ama kickboks daha seksi tabi. ben tekvando yaptım. hayatımda yaptığım en boktan spordu. mma ya da boksu öneririm. yaparken en zevk aldığım şeyler

0|0
    1|0
    • 3ay

Seksilik için bir spor seçmek aptallık. Sizin taekvando da başarısız olmanız her kesin böyle olacağı anlamına gelmez

• 3ay

yanlış etiket yapmışım. @özlem_1996

En İyi Kız Görüşü

• Taekwondo daha sık kadınların özellikle kız çocukların gittiği bir spor. Ben şahsen onu tavsiye ederim. Zaten batı sporlarındansa Uzak Doğu sporlarını tercih ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Wing chun

0|0
    0|0
    • 3ay

Kung fu nun bir dalı değil mi? İp man aklıma geldi

• 3ay

Hayır bir savunma sanatı bu yüzden musabakasi filan yok ve cok etkili bir savunma sanatıdır Turkiyede avci Wing chun organizyonu var orayi öneririm

• Taekvando

0|0
    0|0
  • Kickboxa git daha iyi

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam da neden iyi ama?

• 3ay

Hangisini istiyosan ona git kafan karışmasın ama kickbox 2-3 kademe daha önde

• 3ay

Tekrar teşekkür ederim

• Kick boks daha iyi

0|0
    0|0
  • tekvando bence daha eğlenceli kickboks gittim o biraz zor

0|0
    0|0
  • Onlar bu sporları yapmasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten her kes yapmıyor. Dövüş sporlarına merakı olanlar yapıyor ki, onlar da az

• 3ay

Buraya da uzun zamandır nadiren sorum olunca girdiğim için her kes şaka yapar burda falan kısmını da bilmiyorum pek.

• 3ay

Tamam resmi takıl herkesle masa başına gelen. memur gibi konuş.

• Kick boks tabiki saçmalama..

0|0
    0|0
  • Bence taekvando daha uygun

0|0
    0|0
  • kickboks yakışır

0|0
    0|0
  • ne o gardaş dövecenmi bizi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...