Kapat

Daha önce paintball'a gidenler doluşun soruya

Selamünaleyküm öncelikle herkese

Giderken ne götürdünüz bir kat kıyafet, hatta yedek ayakkabı falan diyor, abartmıyorlar mı sizce ya ?

Tavsiyeleriniz neler?

Güncellemeler:
Arkadaşlar gittim bişey de götürmedim ama sorun olmadı tek yan etkisi her tarafımın morarması ve su gibi terlemem. Teşekkürler herkese cevapları için.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kışın gittiğimde abartısız pantolon, çorap ve yedek ayakkabı ile gidiyorum. Islak toprak bildiğin balçık kıvamında oluyor ve heryerine doluyor. O kadar çamura bulanmıştım ve iğrenç durumdaydım ki o ayakkabıları temizlemeden çöpe attım. Yazın ise hiçbir şey götürmeme gerek kalmıyor toprak kuru olduğundan..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• a.s herşeyi orada veriyorlar

0|0
    0|0
  • Aleykümselam. Kalın giyin sonra acı hissiyatı oluşur vücudun çeşitli bölgelerinde.Kaskı çıkarmada oynarken gerisi kolay.

0|0
    0|0
  • Valla benim yaşadığım yerde öyle şey yok boncuklu tabancalarla oynuyoruz arkadaşı gözünün altıneden vurdum şişmişti :D

0|0
    0|0
  • yanına eski kıyafet almanı öneririm. ayrıca ne olursa olsun sana verilen kaskı sakın ola çıkarma. daha önceden birinin gözüne geldi o kapsül. ve bir göz gidik. ayrıca vücudun biraz morarabilir.

0|0
    0|0
  • aleykum selam

celık yelek gıyıp gıdıyorum malum catısma falan olcak yaralanmıyım dıye kursun adres sormaz demısler

1|0
    0|0
  • giderken eski bir ayakkabı ve koyu renk eşofman takımı giy başka bişeye gerek yok :)

0|0
    0|0
  • kalın birşeyler giy yani mermi sana isabet ettiğinde acıtmıycak birşeyler hisssetmiyeceğin. çünkü mermi geldiği yer morarıyor acıtıyor.

0|0
    0|0
  • bence arkada klmaya bak ilk vurulursan çok beklersin :( bide mrluklara hazırlan (küçük mrluklar)

bol şanslar iyi atışlar:))

0|0
    0|0
  • aleykümselam. bumcu onuru hatırlıyorum ne zaman bu nick i görsem.:D

ne zamandır gidesim var . kat kat elbisenin bir anlamı yok diye düşünüyorum .

ama olabilirde.

0|0
    0|0
  • hmmm iyidir

0|0
    0|0
  • Zaten üstüne özel kıyafet veriyorlar ancak her ihtimale karşı hazırlıklı olmak lazım :)

0|0
    0|0
  • ben roketatarla gidiyorum :D

0|0
    0|1
  • Abartıyorlar kaskını çıkarma yeter

0|0
    0|0
  • Abartıyorlar, haklısın.

0|0
    0|0
  • Yedek ayakkabi kesinlikle ve terledigin icin yedek kiyafet ama cok eglencelidir iyi eglenceler sana

0|0
    0|0
  • Ateist olduğumu biliyorsun, niye selam veriyorsun ? Soruya gelirsek; Paintball'a 6 kişi gidebildik, 2 erkek 4 kız. Arkadaş sarıp sarmalayalım aletleri sıkıntı yaşamayalım dedi, sardık sarmaladık. Bi' de içlik tamamdır.

0|0
    5|9
  • havalarda ısınıyor bu ve önümüzdeki aylarda oynayacaksanız fazla kalın şeyler giymeyin mümkünse akşam üzeri havanın serinlediği saate oynayın çünkü verdikleri kamuflaj cidden yakıyor. bir süre sonra o maske ve korumalıklarla birlikte o kıyafetin etkisi ilede pişmeye ter içinde kalmaya başlıyorsun.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• selamını alalım vealeykümselam (:

bende giitmeyi çok istiyorumda bir gidemedim hayırlısı (:

sana da iyi eğlenceler dikkatli ol

0|0
    0|0
  • ve aleyküm selam

derim ben kaçarım:)

0|1
    1|0
  • bilmiyorum vardır bir bildikleri:/

1|1
    1|0
  • A.selam balım.. :D

Abartıyolar tabi hiç bişi götürmedim ben..

0|0
    0|0
Yükleniyor...