Süper Kupa maçında hakem sınıfta kaldı, TFF de sınıfta kalacak mi?

Besiktaşa verilmeyen 1 net penaltı.
Galatasarayın ofsayt golü
Galatasaraya verilmeyen onca sarı kart

Açık şekilde maçı Galatasaray kazansın diye uğraştı hakem. Penaltılara gidilse bile gs nin kaleci yönünden avantajlı olduğu da belliydi. Hakem hatası yok diyenler istediği medyadan hata var mı yok mu bakabilir. Neyse ki ucuz Kupaları hak etmeden kazanmayı kendimize sindirecek taraftar topluluğu da değiliz. Hak etmeden kazandıkları ucuz kupa hayırlı olsun. TFF nin de vereceği cezalar belli zaten bakalım ülkede futbol olup olmadığını göreceğiz. TFF cezalariyla ilgili düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz.

Güncellemeler:
Cok şükür dünkü yaşanan olaylardan, hatalardan kupayı kabullenmeyen Galatasaray taraftarlari da az da olsa kalmış. Yorum yapanların çoğu belli ki maçı izlememış ya da ne olursa olsun kupayı kazanalım düşüncesindeler. Trabzonspor geçen sene bu tip olaylarda ceza aldı stadı kapandı. Şimdi Galatasaray'a da saha kapatma cezası verilmeli. Otobüs taşlayanlar, stadı yakanlar Galatasaray taraftariydı. 3 kuruşluk Kupa için her türlü pislige alkış tutmak yerine eleştiri yapsanız bu ülkede futbol belki bir
umut gelişebilir. Bizler kupaya değer vermiş olsak bazılarının kurduğu şike kumpasında Türkiye kupasını hemen iade etmezdik. Kupayı geri aldığımızda yüzü kizaranlarda bellidir. Kabullenin diyenler Fb li taraftar burak yildirimin öldürülmesine nasıl bakıyor acaba?

0|4

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...