Süper Kupa maçında hakem sınıfta kaldı, TFF de sınıfta kalacak mi?

Besiktaşa verilmeyen 1 net penaltı.
Galatasarayın ofsayt golü
Galatasaraya verilmeyen onca sarı kart

Açık şekilde maçı Galatasaray kazansın diye uğraştı hakem. Penaltılara gidilse bile gs nin kaleci yönünden avantajlı olduğu da belliydi. Hakem hatası yok diyenler istediği medyadan hata var mı yok mu bakabilir. Neyse ki ucuz Kupaları hak etmeden kazanmayı kendimize sindirecek taraftar topluluğu da değiliz. Hak etmeden kazandıkları ucuz kupa hayırlı olsun. TFF nin de vereceği cezalar belli zaten bakalım ülkede futbol olup olmadığını göreceğiz. TFF cezalariyla ilgili düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz.

Güncellemeler:
3ay Cok şükür dünkü yaşanan olaylardan, hatalardan kupayı kabullenmeyen Galatasaray taraftarlari da az da olsa kalmış. Yorum yapanların çoğu belli ki maçı izlememış ya da ne olursa olsun kupayı kazanalım düşüncesindeler. Trabzonspor geçen sene bu tip olaylarda ceza aldı stadı kapandı. Şimdi Galatasaray'a da saha kapatma cezası verilmeli. Otobüs taşlayanlar, stadı yakanlar Galatasaray taraftariydı. 3 kuruşluk Kupa için her türlü pislige alkış tutmak yerine eleştiri yapsanız bu ülkede futbol belki bir
3ay umut gelişebilir. Bizler kupaya değer vermiş olsak bazılarının kurduğu şike kumpasında Türkiye kupasını hemen iade etmezdik. Kupayı geri aldığımızda yüzü kizaranlarda bellidir. Kabullenin diyenler Fb li taraftar burak yildirimin öldürülmesine nasıl bakıyor acaba?

0|4
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Yüzsüz onlar, futbolcu kırmızı hakeme kırmızı gösterdi yine utanmadılar.

Sınıfta kalmayı boşver, okuldan atılmaları lazım.

0|4
    3|5
    • 3ay

Ne güzel demişsin Trabzon sporun geçen sene bu tip olaylar yüzünden stadı kapandı şimdi aynı cezalar Galatasaraya da gelmeli

• 3ay

Attıkları meşaleler yüzünden ceza alacaklar mı bakalım

En İyi Erkek Görüşü

• Her sene olan şeyler alıstık artık türk futbolu zerre ilerlemez bu şekilde

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Galatasaray hak etti bence 😂 geçmiş olsun 😂

3|4
    1|3
  • Hayır tam tersi bize çok haksızlık yapıldı. Adam adama mücadelede dahil yok faul yok serbest vuruş saçma sapan bir sürü gereksiz faul yedik ve size de bir o kadar verilmedi, küfür ede ede izledik. Hakem hatası çok var tam tersi hakem sizdendi ona rağmen yendik, gerçek başarı budur :) İstediğiniz kadar lekeleyin siz kabul etmeseniz de tarih yazdı bu galibiyeti ve kupa da sonuna kadar hakkımızdı bir kere de centilmence kabul edin.

3|0
    0|4
    • 3ay

Tartışmalı pozisyonlara baktık dün :) sizi destekleyen bir yorumcu söyle hadi boş boş yazmakla olmuyor herkes olanların farkında. Maç öncesinde otobüsü de o yüzden taşladiniz zaten. Asıl başarı ceza yediğiniz zaman gerceklesecek

• 3ay

Sana diyecek kelime bulamıyorum yorum falan yazma bana

• 3ay

Ofsayt golü kural dışıdır. Futbolun kurallarıyla konuş aynılari size yapilsa konuştukların farklı olurdu. Bu sene de şampiyonluk hayal size trabzon gibi ceza alacaksiniz

• Kaybetmek bu kadar koymamali taraftarlara, kazanan takımı tebrik edeceğinize ne diyorsunuz.

1|4
    1|4
    • 3ay

Sende haklısın o yüzden gs taraftarların büyük çoğunluğu facede isyan ediyor. Saha yakmanin da cezasız kalması gerektığını söyle tam olsun :)

• 3ay

Yenilince kısmından sonrasını okumadım, biz kazandık siz kaybettiniz kabullenin artık.

• 3ay

Haha işine gelmeyince okumazsin tabi. Yenilgiyi hazmedemeyen taraftar sizlersiniz. Futbol için burak yildirimi öldürdunuz. Tebrik etmekmiş hakemlerle kazandığınız maçı, otobüs taşlamanizi mi tebrik edeyim hadi işine bak hakan şükürculer sizi.

• Biraz abartmiyor musunuz hepiniz sonucta hakem de bir insandır ve hataları olabilir. Ayrıca penaltılar da Galatasarayin net bir avantajı olduğunu söylemek yanlis bence sonucta Tolga da iyi kaleci. Tutdugumuz takım yenildi diye bu kadar öfkeli olmamalıyız bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir değil iki değil birden fazla lehimize olan hatalar vardı maçta. Hakemlere de kızmiyorum hakem sırf Beşiktaşlı diye düdük çalmaya korktu. Bunun nedeni de içinde bulunduğumuz toplum. Penaltılarda galatasarayin daha avantajlı olduğu doğrudur. Tolga bugüne kadar ne kadar penaltı kurtardı? Ligin en değerli kalecisi kim? Muslera. Hem başlıkta da sorduğum gibi galatasaray taraftarlari Beşiktaş otobüsünu taşlamistir. Galatasaray taraftarlari konya tribünlerini yakti Bu tip olaylar yüzünden bir çok kulübün stadı kapanmisti. Aynı cezayı galatasaray kulübünun de alması gerek.

• 3ay

Hakemin performansı değişmemesi lazim eğer ıslık ve küfür piskolojilerini bozuyorsa hakem olmasınlar

• 3ay

Türk insanı küfürü kaldıramaz pek futbolcular da oyle :)

• Yav he he

1|1
    0|1
    • 3ay

Gorus yapmak için görüş yazmak nickinin sacmaligiyla tam uyumlu olmuş

• Hem konu açıyorsun hem de cevap verenleri engelliyorsun..

Önce şampiyonluk, kupa ve yıldız sayılarına bak. Tipik bjk li ergeni:)

Sen 22 yaşında 3 şampiyonluk görürken, 7 yaşındaki bir Galatasaray'lı çocuk 2 katı kupa ve şampiyonluklar gördü :))

1|1
    0|5
    • 3ay

:)) işte buu

• 3ay

Hakan şükürculer le pek uğraşmiyorum. Ona bakarsan 90 lara kadar da Galatasaray diye bir takım yoktu :) Geçen yıl Trabzon ceza alırken hak etti dediniz şimdi sıra sizde. Sahaniz kapanacak

• Yapmayın işte bunu. Sonra geliyor elin fenerlisi, ağlak bjk diye alay ediyor.

1|1
    1|5
    • 3ay

Hadi ya ciddi olamazsın. Ülkede futbol var zaten. Hakemler işini çok iyi yapıyor. Beşiktaşın hakkı yenilmiyor. Gs taraftarları futbol için adam öldürmüyor. Bugün sahayı biz yaksaydik stadın kapatılması gerekirdi ama gs yapınca gerekmez değil mi? Bırakın bu ayakları :)

• yenilince hakem diye konuşan tek takım taraftarına sahiptir beşiktaş.

1|2
    2|5
    • 3ay

Yenilince taraftar öldüren takımdir gs.

• 3ay

en kötü dönemimizde 5 kupa aldık bence sus:)

• 3ay

Kac tanesini hak ederek aldınız? Hala kupa diyor :D bu yüzden en iyi taraftarlar bizde işte. .

• 1- Gol ofsayt değil
    2- Beşiktaşın pozisyonuna erman toroğlu dışında penaltı diyen olmadı, hiç alakası yok
    3- Podolskinin sakatlandığı pozisyon net bir penaltı ve sarı karttı
    4- Beck in elle oynadığı pozisyon net bir penaltıydı
    5- Galatasarayın 3. bölgede presle kaptığı tüm pozisyonlarda hakem faul vererek Galatasarayın tehlikeli atakları önledi

4|6
    2|7
    • 3ay

kız yazmış, bizim kalabalık etmemize gerek yok.

• 3ay

Saçmalamissin. ntv sporu Acta izle. Pozisyonlara gözünle bak. Sahayı yakan taraftarlara da yakmadi diyeceksin nerdeyse ahah

Erkekler Ne Diyor 8

• İki takim da hazır değil Beşiktaş ideal 11'in yarısının sahada olmamasına rağmen, takımın kötü olduğunu düşünmüyorum. Tolgaya pek iş düşmedi
    Bekler, stoper, Sosa ve golcüyle iş bambaşka olur.
    Ligin favorisi Beşiktaş'tır..

Forvet ve stoper takviyesini geçtim.
    Takımın sağ beki ilk 18'de yok.
    Sol beki, sağ açığı, 10 numarası yedek kulübesinde.

Senelerdir gs derbilerinde iki şeyi söylerim Muslera ve hakem
    Gsnin kazandığı son şampiyonluk , kupalar vs idda ediyorum Muslera olmasa olmazdı. Ayrıca günlerdir Beşiktaş in çocuğu Mete Kalkavan diyenler hala aynı şeyi düşünüyor mu acaba

Bilmiyorum tvde ne kadarı duydunuz bilmiyorum ama gs özellikle kale arkası tribünü 3 saat kesintisiz küfür ederek rekor kırmıştır , atılan meşaleler ve linç edilen sevgili çift utanç vericiydi. Her takımda sıkıntılar olur ama böylesini ben ilk kez gördüm...

0|2
    1|1
    • 3ay

Yedeklerimize rağmen hak etmediler :) bunlar yine 6. Olur ahha

• 3ay

5 oyuncusu eksik Beşiktaş sayısız gol pozisyonu kaçırıp, Gs'ya penaltılarda yenilip, maçın adamı Muslera seçiliyorsa sıkıntı hangi takımdadr?

• Bu maçtada hakem konuşuluyorsa bjk taraftarıda bitmiş ne penaltısı Erman penaltı demiş Allah seni inmandırsın cafede nargile ortamında bjk gs karışık izliyoruz pozizyon tekrarında bjkliler birşey yokmuş dediler sonra erman penaltı dince gülme sesi hakim oldu ne penaltısı göz var nizam var atılan gol tartışılır kimine göre ofsyat kimine göre değil hakemin kararına uyacaksın yorumcular bile ikilemde devşirme stoper necip vurmaıyor sonra 1cm ileride geride boş tartışmalar Poldinin pozizyonu Yasinin çevirdiği pozizyonu konuşmuyoruz bile ülke olarak işimize geleni konuşuyoruz takım 1 tane penaltıdan gol atamamış el insaf bence kupa beyini tebrik etmeyi bilmemiz gerekiyor bjkliler hakem hakkınd ahiç konuşmamaları gerek bence bu arada gördüğümü söylerim ben gs pozizyonlarınada penaltı vermem bjk pozizyonunada ki oturmuş kadrosuyla yer yer ağırlığınıda koydu bjk maça doğruya doğru Beşiktaşıda tebrik etmek lazım.

1|0
    0|4
    • 3ay

Gs li yorumcular bile böyle düşünmüyor bırakın bu görmüyorum ayaklarini

• Hakem ittirmesiyle kazanacağımıza hiç kazanmayalım daha iyi. Sıkıntı yok. Gökhan gönül, adriano, sosa ve adam gibi bir forvet daha geldiğinde fener ve gs'nin işi bitti.

0|2
    1|0
    • 3ay

Aynen öyle hakemlerle kupa almaya ihtiyacimiz yok :) bu sene yine hüsran yaşayacaklar

• ya böyle hakemin göz göre göre yedi macı

0|2
    1|0
  • 120 dk beraberlikle sonuçlandı zaten. Galatasaray'ın golü ofsayt değildi. Zaten Galatasaray'la penaltılara kalmışsan hiç şansın yoktur.

1|2
    0|1
  • GG EASY

0|0
    0|1
  • Besiktaslı futbolcularda yuh yani sanki bilerek atmadılar ya

0|1
    0|0
    • 3ay

Banada oyle geldi o kadar hatadan sonra penaltı atışlarına gerekte kalmadı.

• Beşiktaşa yapılan Penaltiysa Podolskiye yapilan dahada penalti adam ceza sahasinda aldi darbeyle oyunu birakmak zorunda kaldi.
    Golün ofsayta alakası yok, tek bir Bjkli futbolcu bile ofsayt diye itiraz etmedi, Ermanin boş laflariyla gaza gelmeyin
    Sabaha kadar oynasanız gol atamazdiniz Chedjou attirdi hiç ağlamayin boşa

2|0
    0|5
    • 3ay

Penaltı değil diyen yorumcu söyle hadi :)

• 3ay

Darbe almış olabilir diyo ahahaha darbe almişsa penaltidir zatenki darbeyi aldi😀Quaresmada darbe almış olabilir o zaman daha ayakta duracak hali yoktu asdfghj

• 3ay

Darbenin şiddetine bağlı :) naif darbelere penaltı çalınmaz. Kural bilmiyen topluluksunuz. Benim yazdığım. Bütün pozisyonlarda hakem hatası olduğu doğrulandi. Senin söyledigin pozisyonun adı bile geçmedi

Yükleniyor...