Galatasarayın attığı gol ofsayt değilmi?

Galatasarayın attığı gol ofsayt değilmi? Bu gol sayesinde kupa kazanmak yakışmadı

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• hayır değil. ben gs taraftarlarını sevmiodum bu maçta da nedne sevmediğimi çok iyi hatırlattılar. futbolcuları bile isyan ettirdiler. beşiktaşın kazanmasını çok isterdim. ama kaleci topa bakmıo hiç rastgele hopluo. kaleye toplu atarken muşleranın önüne attılar resmen. galatasaryın iyi oynadığı için kazandığını düşünüyorum. penaltılarla farkı ortaya koydular.

0|3
    0|0
    • 3ay

Dürüst yorumunuza bir gs li olarak katılmakla beraber kendi taraftarından utandım

• 3ay

penaltılarda topu çok kontröllü attılar bence. onun dışında tabi hakimiyetleri filan yoktu. uzatmalara gittiler zaten hep

• 3ay

Galatasaray hazır değil şu an

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruya günlerdir Beşiktaş in çocuğu Mete Kalkavan diye ağlayanlar cevap versin

0|2
    0|0
    • 3ay

Onlar ağlamaya devam ediyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapmayın işte şunu ! Sonra geliyor elin fenerlisi, ağlak bjk diye alay ediyor.
    -Chedjou kendi kalesine gol atmasa maç uzatmaya dahi gitmeyecekti.
    -Gol ofsayt değil çünkü yeni kurallara göre hücum eden futbolcunun başı, bir ayagı ya da kolu daha ilerde bile olsa ofsayt olmuyor. Hem zaten eski kurallara göre bile ofsayt değil o pozisyon
    -Podolskinin sakatlandığı pozisyon var net penaltı ve sarı karttı...
    Cenk Cenk dedik, Ömer Şişman oğlu bile Cenk ten daha etkili oynadı.
    Maç hazırlıklarında Şenol Hoca penaltı çalışmaları yaptırmış ama, penaltıdan tek bir gol dahi atamadılar.
    Gomezin durumu hala belirsiz.
    Yani bir yığın şey var. Tebrikler GS de geç, en doğrusu bu çünkü

2|1
    0|3
    • 3ay

Mete Kalkavan atandığı diye ağlarken elin fenerlisi ahlak dedi zaten oyuna bakarsak galatasaray daha kötüydü

• ofsaytla uzak yakın alakası bile yok

1|1
    0|3
    • 3ay

Gözlük tak bak

• 3ay

Bence sen hem gözlük tak hemde yeni kuralları okuyup öğren

Erkekler Ne Diyor 6

• Ofsaytmı değilmi tartışmaya açık kimid eğilder kimi ofsayt der yorumcular bile ikilemde kaldı hakemi suçlayamazsın bu pozizyonda devşirme stoper Necip vuracak kafayı sonra 1cm ilerdeydi gerideydi muhabbetleri boş oluyor.

0|0
    0|0
  • Dikkatli bakarsan olmadığını görürsün galatasaray kupayı bunun sayesinde değil fermando muslere sayesinde kazanmıştır

0|1
    0|2
    • 3ay

Ofsayt var iyi bak

• 3ay

Diyelimki ofsayt ki çok ince öyleyse bile gKem görmedi göremez bu bir şans e sizin golde şans

• O kadar penaltı atıldı alsaydınız da yenseydiniz bıdı bıdı yapmanın alemi yok kardeş

0|1
    0|2
    • 3ay

O golü vermese penaltımı olacak düdük

• 3ay

Ülkenin yarışı dediğin senin gibi galatasaraylılar ac programları izle

• 3ay

Ben Fenerbahçe taraftarıyım bilseler 🤓

• ofsayt. ama çok ince. hakemi suçlayamazsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tercih hakkını galatasaraydan yana kullandı

• 3ay

öyle demek hata olur. hakem pozisyonu süzemedi diyelim. Art niyetli olarak kendimizi bitiriyoruz. kimseye güvenemiyoruz. hayatı boyunca futbol oynayan cenk 9 metreden kaleyi tutturamıyor kimse birşey demiyor. adam 10 cm ofsaytı 30 metreden görmedi diye hain ilan ediliyor. adaletli olalım.

• Feneri ofsayttan gol atarak yendiğiniz de bunu sormuşmuydun Feneri ofsayttan gol atarak yendik diye.

0|1
    0|2
    • 3ay

Sen fenerlimisin yoksa galata yalamasımı sanane mk

• 3ay

Annendir o

• Ofsayt falan değil

0|1
    0|2
Yükleniyor...