Artık Musleranin sayesinde Galatasarayimin Kupa Kazanmasından bıktım benimle aynı görüşte olan varmı?

Arkadaslar ligde şampiyon oluruz en buyuk pay Muslerada olur Türkiye Kupasini alırız en buyuk pay Muslerada olur süper kupayı Aliriz en buyuk pay Muslerada olur artık bu durumdan çok sıkıldım ben gümbür gümbür oynayan takım halinde hızlı bir şekilde atağa çıkan ve top kaybında da aynı şekilde hızlı bir şekilde geri dönen oyunda mesafeyi kısa tutan bir Galatasaray izlemek istiyorum 2012-2013 sezonunda şampiyonlar liginde çeyrek final oynarken bile en büyük pay Musleradaydi Yanlış anlamayın kupa kazandığımız için çok mutluyum ama amasi var ışte sizin görüşleriniz nedir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten çok şanslıyız öyle bir kalecimiz olduğu için. Aşk o zaten.
    Takım olarak toparlayacağız. Bruma'ya ayak uyduracak birileri lazım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet oyundan bende memnun değilim ama daha iki takım içinde geçerli hazır değiller maç alışkanlıkları yok tatilden yeni çıktılar vs ama yinede beklediğimden çok çok aşağıdaydı performansımız gerek 120 dakikada gerek penaltılarda Muslera olmasa işimiz zordu açıkcası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muslera ♥♥

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Muslera çok iyi ama onun iyi olması diğerlerinin sorunlu olduğunu gösterir kupa sarhoşu olup müdahale edilmezse geçen seneki gibi olur

0|0
    0|0
  • Bu muslera barcelona kalecisi olmaya layık. Hayır bizim takım aynı dediğin gibi 2012-13 ruhu kalitesi olsa tamam da bu oyunla bu takıma yakışmıyor. Muslera için üzülüyorum açıkçası, kazandığının daha fazlası verilmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...