Merabalar ! 165 boyum 48 kiloyum 19 yaşındayım kilom nasıl sizce biraz almam lazımmı yoksa yeterli mi?

Alman gerek diyenler nasi beslenmeliyim sağlıklı kilo almak için sırf yağ olsun istemiyorum

0|1
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• ideal. formunu korumak için elinden geleni. yap. ileride zaten metobolizma yavaşlar kilo alırsın. birazcık tam oturur vücut. şimdi sen mevcut olanı bozma.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende 165 boyundayım kilomda 47 bana kimse al demiyor manken gibisin sakın kilo alma diyorlar hatta. Eğer yüzün gözün zayıflıktan çökük falan değilse alma bence ama kendinde rahatsızsan ve almak istiyorsan geceleri falan yemek ye çabuk alırsın gerçi ben geceleri falan baya yiyorum ama almadım hiç biraz da bünyesel.

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok da yiyemiyorum yanaklara gidiyor bacaklarım biraz daha kilo alsa rqhat edicem ama aşağıya gitmiyor kilo ya

• 3ay

O zaman spora falan başlayabilirsin gerekli egzersizlerle aldığın besinlerin bacaklarına ya da kalçana gitmesini sağlayabilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz kilo alsan, görünüm olarak daha iyi olur.

Sağlıklı kilo almak için, bir diyetisyene muayene ol,
    onun yönlendirmesine göre kilo al.

1|0
    0|0
  • vücudun kiloyu nasıl dağıttığına bağlı. sağlıklı kilo almak için tek yapman gereken yağlı yemekten kurtulmak ve her akşam yemeğinden yaklaşık 1 saat sonra yarım saatlik yürüyüş.

1|0
    0|0
  • 1.65 boy için 57-58 kilo idealdir.

2|0
    0|0
  • Azcık al. :)

1|0
    0|0
  • pek anlamam da normal diğil mi

0|0
    0|0
  • yeterli canım :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler :) biraz zayıf gibi hissediyorum da

• 3ay

Sagol yani bacakalrim biraz zayıf gibi de kilo oraya gitmiyo direk

• 3ay

gitmez zaten yaş 15 i filan gectikten sonra anca 90 kilo olcan biraz bacaga gitcek :) cok iyi canım benim inan kilon :) seni görmeme bile gerek yok nasıl bir halin oldugunu düşünebiliyom ondan diyom :) ölcülerde 85-55-85 filandır :) 5 ya da 8 filan azdır o kadardan bişey cıkmaz :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Zayıf kal kız farkin olsun. Gördüğüm 10 kadından 8 i kilolu pek zayıf kız göremiyorum artık çevrede 😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Ahhahahah bacaklarım çok zayıf ya onlar da iyi olsa sıkıntıyapmicam da:)

• 3ay

Şimdi bacaklarim kalinlaşsin diye kilo almak istersen gobeklenirsn falan bence ince kalsinlar tatlı olur 😄

• ben 158 boyunda ve o kilodayım -_- git azcık kilo al.

1|0
    0|0
  • Bazi insanlarin kilosu azdir senin gibi ama kilolu dururlar bazilarinsa kilosu fazladir ama zayif dururlar bunu buradan biz bilemeyiz

1|0
    0|0
  • Aynı boydayız ama ben 51 kiloyum
    Etrafimdakiler beğense bile bence biraz fazlam var
    O yüzden sen alma iyidir böyle

1|0
    0|0
    • 3ay

Gercekten mi bende 51 52 olsam iyi olur diyorum

• 3ay

51-52 olursan inan etrafindaki insanlardan çok iyi tepkiler alırsın çünkü tam böyle fiziğin oturmuş oluyor o kilo ve boy orantısıyla
      Ama sorun şuki ben biraz fazla zayıf olmak istiyorum o yüzden böyle iyisin dedim ben anormalim yanii 😂😂

• Ben 168 i M ama 53 kiloyum ben tamim demek ki sen de bir kaç kilo olmalısın.

1|0
    0|0
  • yeter alma

1|0
    0|0
  • Yeterli almmaaa

0|0
    0|0
  • al tabi kilo

0|0
    0|0
  • Yeterli