Sizcede şampiyonluk Galatasaray'ın genlerinde yok mu?

Son 5 senedir o kadar olay yaşadı birçok teknik adamla çalıştı idari olarak zor günler geçirdi ama bu 5 senede 12 kupa kazandı. En fazla kupa kazanan 2. takım Fenerbahçe'nin 4 kupası var son 5 sezonda.3 katı kupa. Çok ayrı birşey bu. Sizcede Galatasaray'ın genlerinde yok mu şampiyonluk?

• Galatasaray'ın genlerinde şampiyonluk var.
    71% (15)70% (7)71% (22)Oy Ver
  • Yok. Bütün kupalar bal.
    29% (6)30% (3)29% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Objektif olalım lütfen. Hangi takımlı olduğunuzun önemi yok.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle öyle kupa takımı dedik biz dinlemeyiz kupa takımı filan dediler ama işin ucunda kupa varsa Galatasaray bir adım öndedir bunu en iyi fenerliler bilirdi sanırım beşiktaşlılarda öğrenecek maça gelirsek açıkcası beklediğim oıyun yoktu ama dediğin gibi genlerimizde var işte.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle. Kaçıncı örnek bu.

• 3ay

Ben hatırlamıyorum işin ucunda kupa varsa Real Madridmi Arsenalmi daha çok fener olmak üzere beşiktaşta iyi bilir kupa varsa işin rengi değişiyor.

• şampiyonluk GS nin karakterinde var bu bir gerçek :D

0|1
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak Galatasaray'ı tebrik ederim her nekadar hakkımız yenmiş olsada!

0|1
    0|0
    • 3ay

Eyvallah ama ortada yenen bir hak yok.

• 3ay

Neyse kardeşim o pozisyon dışında başka bir pozisyon yoktu zaten hakkınızla aldınız koştunuz çabaladınız helal olsun söz konusu kupa olunca Galatasaray karşısında kim olursa olsun ezip geçiyor tekrar tebrik ederim 👏👏

• 3ay

Eyvallah kardeşim.

Yükleniyor...