Zararının farkındayım ama?

Arkadaşlar bana yapmayn falan demeyin cunku bn kafama koydum anoreksiya falan olusamda umrumda değil aclikgi fazla hisseden biri değilim hiçbir şey yemedigim günler bile oluyor oyuzden zor olmayacak 1hafta sudan başka bisi yiyip içmessem en fazla kaç kilo verebilirim? Yanında azda olsa sporla birlikte

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Veremezsin vücudun çöle düşmüş kutup ayısı gibi ne olduğunu şaşırır kafasını toprağa gömer harcamıyorum ben yağ falan der, aç kaldığınla kalırsın. Kilo vermek istiyorsan, hazır gıdalardan uzak dur hazır içeçekleri içme. Ev yemeği ye ama onu da az ye mesela normalin yarısı kadar. 2-3 öğün yeter arada elma ceviz vs yiyebilirsin. Ekmeği de bırakmana gerek yok ama azalt ve sadece tam tahıllı ekmek ye. Şeker kullanma, tatlı yeme. Günde 45-60dk yürü bunun dışında her fırsat bulduğunda hareket etmeyi seç merdiven çıkmak gibi. Biraz da spor lazım önemli olan çok yapmak değil düzenli yapmak. Hergün 1 saatini spora ayır. Mekik çömelme şınav değişik değişik yogamsı hareketler vs. Birgün bir kas gurubuna yüklendiysen ertesi gün orası dinlensin başka yer çalış sonraki gün tekrar orayı çalışırsın yani pazartesi mekik çömelme salı şınav yogamsı bacak hareketleri çarşamba tekrar mekik çömelme gibi. Yaptığın sporu set set yap birden yüklenme 1-2-2-1 şınav ya da 30-40-40-30 mekik gibi. Şınav mekik ve çömelme için runtastic'in çok güzel telefon uygulaması var tavsiye ederim, diğer sporları da kafana göre setlere ve günlere bölersin zamanla yaptığın miktarı arttır tabi benim verdiğim örnek gibi kalmasın bir kaç ay sonra o 1-2 şınavlar 15-20-20-15 gibi değerlere çıksın setler arası mola vermeyi unutma 90snyi geçmesin molalar mekik 30sn şınav 90 sn gibi olabilir

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Dene görursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• igrenc olursun ama kendini guzel sanarsin en yazik olanida budur

0|0
    0|0
  • Sırf kilo vereceğim diye, sağlığına tecavüz etme.

0|0
    0|0
    • 1haftadir yediğimi kızıyorum bnce coktn tecavüzume uğradı :))

• Yaptığın hiç sağlıklı değil. Allah yardımcın olsun.

• Biliyorum teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...