Kadın Milletine Neler Oluyor Arkadaş?

Bugün AOÇ'ye yemek yemeğe gittim.

Neyse oturdum yemeğimi yiyorum çapraz masama bir çift geldi. Adamın yanında ki kadın başladı beni kesmeye 3 dk. 5 dk. ne zaman baksam kız bana bakıyor. Sonra bir anda erkek arkadaşına arabadan bilgisayarı getir diye yalvarmaya başladı. Adam kalktı hatun bana "merhaba 2 saattir bakıyorum sana, yüzüme bile bakmıyorsun çok mu çirkinim" dedi. Tabii aptalladım önce, sonra kadına "bakmam için bir sebep yok evliyim sonuçta" dediğimde"benim de erkek arkadaşım var ki bunda" dedi. Sonra da telefonumu istedi bende hiç bir şey demeden kalktım iyi günler diledim ve ayrıldım oradan.

Nasıl bir kafadır bu ya.

Not: Buna benzer olaylar 2 3 kere başıma geldi. Yüzük demek bu adam evlidir demek değil mi?

Güncellemeler:
Hikaye olmasını isterdim gerçekten. Ego konusuna gelince Ego yapacak bir durumum yok, Ego'mu tatmin edeceksem zaten farklı şekillerde de yapabilirim bunu. Buraya yazmak neden Ego'mu tatmin etsin sizleri tanımam etmem.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olay bir bayanın başına gelse bütün erkekler aynı hepsi şerefsiz diye burda bize verip veriştirirdi arkadaş... anlamıyo hocam bazıları takdir ettim seni harbi adamın hasısın çoğu şerefsiz hemcinsimiz bu fırsatı kaçırmazdı gibime geliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence sen şu an saçma egolarını tatmin etmek için bu hikayeyi uydurdun.

1|1
    1|1
    • İşte senin gibiydi bence o beynio*ydu hatta galiba sadece beyni değildi.

• Çok yakışıklı olman senin suçun değil.

0|0
    0|0
    • Ben baya baya tipsizim. Güncellemede de bunu belirttim. beni bir kadın alırdı o da aldı zaten :D

• anlatıklarının hikaye oldugunu düşünmüyorum çünkü gerçekten var böyleleri lanet olsunki kadınlarda,erkeklerde sadakat kalmamış sadakat olmayınca güvende olmuyor kimse kimseye güvenemiyor.

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin bunların.Sadakatsiz şerefsizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cool story bro

2|0
    1|1
  • Olabiliyor böyle durumlar bir senin başına gelmiyor, normal gülümse geç.

0|0
    0|0
  • Hergün banada oluyor.. Öp beni izafi ye beni izafi.. İzafi ne olur sevişelim.. Bıktım arkadaş bıktım.. :(

0|0
    1|1
  • reklamlar girdi araya kaçırdım

1|0
    1|1
Yükleniyor...