Unutamadığınız iyi veya kötü bir olay,bir anınız var mı? +1 Puan veriyorum cevaplara

Unutamadığınız iyi veya kötü bir olay,bir anınız var mı? +1 Puan veriyorum cevaplara,Ne Olursa olsun anlatın isterseniz gizli olarak anlatın belki ortak yönlerimiz vardır anılardada olsa ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadaşımın makatında yara çıkmıştı bana dediki bir eczaneden ilaç alalım ama senin tanıdığın yer olsun ki utanmadan konuşalım bende tamam dedim arkadaşım dediki eğer sorarsa yara sende var sen kendine al yara sende varmış gibi bende tamam dedim eczaneye gittik.Ben durumu anlattım dedim abi bende çiban çıktı biraz sıkıntı veriyor bana bir ilaç merhem felan verde kullanayım dedim.abimiz yarayı tam anlayabilmek için bir iki sordu bende kafamdan sallamaya başladım şöyle böyle diye..Bizim arkadaşa uymamış olacak ki adam büyüklüğünü sordugunda atladı yok o kadar değil daha ufak deyince benim renk attı eczanedeki abi sordu dediki arkadaş senin göte mi baktı diye yerin dibine girmiştim.Tabii daha sonradan anlattım abiye yara bende değildi diye ama o günğ asla unutamıyorum herkesin ortasında rezil oldugumla kalmıştım...

1|0
    0|0
    • Okumadan beğendim :D

• derdinin beğenmek olduğu bilsem yazmazdım ben sen oku diye yazdım ama sen herkesinkini beğenmişsin zaten

• Şaka yapıyorum hepsini okuyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• sevdiğim kızı başka erkek öperken gördüm dünyam karardı hiç gitmiyo bukadar acı şey görmemiştim hala aklımda her gece ağlıyorum:(

1|0
    0|0
  • Yok. :D

1|0
    0|0
  • çok şey var mesela hain sevgilim

1|0
    0|0
  • aileme sürpriz yapmak icin söylemeden İstanbul a gittim, onlarda bana sürpriz yapmak icin söylemeden Almanya ya gelmislerdi 2009 da.

1|0
    0|0
  • Hayatımda çok istediğim okulu kazandım bu anının iyi kısmı. Şimdi de köpek gibi pişmanım, bu da kötü kısmıydı.

1|0
    0|0
  • 4.sınıfta hocam neden 4 aldın diye bağırmıştı ağladım git elini yüzünü yıka filan kötü olmuştum.:(

1|0
    0|0
  • Sevgilimin bana yalan söylediğinde kalbimdeki hissettiğim 1 sn lik o acı.

1|0
    0|0
  • Aşık olmuştum iyiydi ama aldatılmam kötü olmuştu.

1|0
    0|0
  • komsu kızıyla yaramazlık yaparken anneme basılmıstık..

1|0
    1|0
  • geçim sıkıntısı, hacizler, kapıya dayanan polisler...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 7. yasındaydım okulda ilk senemdi. üst kattaki komsu cocuguna asıktım ve okuma yazmayı öğrenir öğrenmez ona aşk mektubu yazdım kapısının önüne bırakıcaktım. Kalp falan cizdim yazdım kucucuk basımla bişeyler sonra begenmedim mutfak dolabına attım. annem onu bulmus akşam gülerek babama anlattı cok utandım kızaardım. ben yazdım kardeşim yazdı dedim. (kardesim erkek ve yazmayı bilmiyodu) cocukluk işte. o cucugu her gördüğümde aklıma gelir ve gülerdim :)

1|0
    0|0
  • küçüktüm daha babamla annem ayrılmamıştı. sanırım tartışmışlardı ve babam kapıdan çıkmak üzereyken boyama kitabımı gösterip baba bak nasıl olmuş demiştim. ne baktı ne de bişey söyledi öylece gitti. küçükken daha üzülüyorsun böyle şeylere tabi, çok bulanık ta olsa unutmuyorum.

1|0
    0|0
  • sevdiğim çocuğun beni sevmediğini öğrendim daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Kötü anım var.Benim çok sevdiğimi zannettiğim çocuğun,ben ondan ayrılayım diye,başka kızla mesajlaşıyormuş da mesajı yanlışlıkla bana atmış gibi davranmasıydı.Ne şerefsiz insanlar var ya.

1|0
    0|0
Yükleniyor...