Kızlar bir bakın ya!

şimdi sevdiğiniz bir çocuk var diyelim bu çocuk okulun bahçesinde bir arkadaşıyla duruyo ama arkadaşı erkek sonra çocuk bu arkadaşına sarılıyo ve bir anda arkadaşını bacaklarından hava kaldırıyo sonra indiriyo arkadaşını ve gülüyo bu çocuk hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbişey denmez sadece içindeki hayvani cinsel duygular var onuda erkek arkadaşına bak seni böyle yaptığım gibi başka kızıda yaparım demek istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne mi düşünsem :D

Benim sınıfımda o tür saçmalayan erkekler çoktu, bazıları iğrenç davranışları erkeklik sanabiliyor.

Kızlar hakkında iğrenç konuşanlar mı dersin, her türlüsü var, şimdi bana karşı çıkan erkekler olucaktır ama ben şahsen önüne gelen kıza sulanan iğrenç abaza davranan kişilerle arkadaş olmazdım, bana göre erkek kadın ilişkisi sevgi saygı çerçevesi içinde olmalı.

Erkeklik ya da erkek olmak diye birşey yoktur, erkek doğduysan erkeksindir (boşa karşı çıkmayın erkekler) :D

0|0
    0|0
    • hmmmmmmm :D

• İnan bana çok var öylesi...

Erkek erkeğe kaldıklarında kızlar yok diye daha bir çekinmeden hayvanlaşabiliyorlar.

Erkek olmak lazım onların gerçek doğasını görmek için bu kadar diyim sana :D

• hiç böyle olduklarını bilmiyodum doğrusu :D

• hayat zor...

0|0
    0|0
  • gayet normal bişey belki adamın sırtı ağrıyodur bir belimi kütletsene demiştir ondan kaldırmıştır havaya

herşeyde bir fesatlık sezmeyin önce içinizdeki fesatlığı temizleyin lütfen

0|0
    0|0
  • hıc bır sey nolmus buda sorumu ?

0|0
    0|0
  • Ilık büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • gay olmak bu kadar kolay mı amk hemen yargılamayın.

0|0
    0|0
  • Lisede normal be kuzu

0|0
    0|0
  • güç gösterisi yapıyor

0|0
    0|0
  • Aşırı çocuksu + gayliğe gidiyo bu cocuk. Epey tehlikeli, duyguları tam değil

0|0
    0|0
  • aşırı çocuksu bir hareket.

0|0
    0|0
  • Arada bir muhabbet geçmiştir, ona istinaden ani yapılmış bir harekettir. Ne aranır ki bunun altında?

0|0
    0|0
  • tedavi olmalısın

0|0
    0|0
  • kızlar bir bakın demişin kızlarhariç herkes bakmış akqkqkk:D

0|0
    0|0
    • ahjajhsajdlksahdfaslkdfhflksdjahfljakdsfhasdh zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :DDDD

• Nerden bulup böylelerini seversiniz anlamak mümkün değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• lisede oluyodu bu tur seyler ya :D bizde uzaktan bakar gizli gizli gulerdik :D hala kaldimi onlardan ya -_- cok sekerler bisey diyemem simdi

0|0
    0|0
    • ama bu çocuk kızlardan hoşlanıyodur dimi :)

• ya gayet normal var öleerkekler çok topm gibimi davranıor niye bir dikkat et

0|0
    0|0
    • çocuk ne biliyim değişik ya hep tek takılıyo cool olursa işte böyle erkekler var yanında

• ozmn gt knş

• bakcaz artık

• direk gay derim ama erkekler arasında böyle mal şakalar olduğuda oluyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...