6atasaray taraftarının Beşiktaş taraftarına saldırması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Döner bıçaklarıyla ve taşlarla Beşiktaş otobüsüne saldırdılar. Daha önce başka takımların otobüslerine de saldırmışlardı. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
3ay Galatasaray taraftarı an itibari ile sahayı ateşe veriyor. İşte bir kez daha taraftarın ne kadar çirkef, kötü olduğu kanıtlandı.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Futbol terörü iste Allah akıl versin 😏

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• galatasaray taraftarı öok çirkef diyorum atarlanıyorlar al işte.

0|1
    0|0
  • Terbiyeli olsanız, terbiyenizi korusanız ne olur? 6atasaray değil o, GALATASARAY. Ve lütfen bütün taraftarları bir kefeye koymayalım bir zahmet. Bunu yapanların holigan, psikopat belli ki. Her takımın taraftarları arasında dengesiz insanlar bulunabilir, bunu takıma mal etmek yanlış ve bu kontrol edilebilir bişi değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki neden sürekli bu olay bu taraftardan çıkıyor? Daha önce aynı şekilde futbolcuların bulunduğu Fenerbahçe otobüsüne saldırmışlardı. Şimdi Beşiktaş daha sonra başka takımlar... Neden hep Galatasaray taraftarı bunu yapıyor? Bir sorgulamak lazım.

• Pislikler

0|1
    0|0
  • 6alasaray taraftarı 8eşiktaşa mı saldırmış.

Not ; bende Beşiktaşlıyım

0|1
    0|0
    • 3ay

Beşiktaşlı değilim.

• 3ay

Kardeşim ilk GALATASARAY'ın parkedilmiş bır otobusune saldırı yaptılar videosu var bekle bulursam atıcam

• 3ay

@Quality41 Ben sana CNN haberini söylüyorum sen bana '' bekle video atacam '' diyorsun. Sana da hayal dünyanda mutluluklar.

• 8eşiktaşa az bile ezivklevvv 😂

0|0
    1|2
    • 3ay

6alasaray taraftarına boşuna yobaz, çirkef taraftar demiyoruz. Al işte buyur.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aslan diyorlar ama bence pitbull bunlar.

0|1
    0|0
  • Kaypak takımın kaypak taraftarı İstanbula 20 otobüs gelen Karşıyaka taraftarının konvoydan ayrılan 1 otobüsüne saldırmışlardı sonda kalan ondan sonra İzmirdeki maça 10. dakikada girebildiler korkudan ya da anca işte bayana cocuga saldırırlar Beşiktaşla uğraşmak 3 beden büyük gelir onlara

0|1
    0|2
  • dayak yediler reis adı üstünde çarşı bu adamlık değil 1000 kişiyle 1 ototbüse saldırma çocğu konya devlet hastanesine gitmiş dayak yeyip :D

0|1
    0|0
  • :D Galatasaray'ın otobusune saldıranları söylemıyon ama burda laf yapma canımı sıkma ilk siz saldırmışsınız hepsını dövsünler

0|0
    0|2
  • GALATASARAY taraftarı hiçbir zaman saldırgan olmamıştır fakat kendisine saldırıldığında da en sert tepkiyi vermiştir.

-Alpaslan Dikmen. UA

0|1
    0|1
    • 3ay

Ben gerçeği söylerim. Az önce de haberlerde gösterdi. Sebepsiz yere yoldan geçen Beşiktaş otobüsüne saldırı düzenlendi. Beşiktaş otobüsü olması sanırım saldırılmak için yeterli bir neden gs taraftarı için.

• 3ay

Sen haber diyosun ben gercek diyorum ole bisi olmadi

• 3ay

Sana hayal dünyanda mutluluklar.

• kınıyorum

0|1
    0|0
  • hee beşiktaş çok masum ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın. Onlara taşlarla, bıçaklarla saldıran adamlara gül vermelilerdi.

• 3ay

Bu ülke de Galatasaray taraftarının adam öldürdüğünü gördü kaç defa. Hala daha ölen insanlar mezarlarında anılıyor. Biz unutmadık, siz unutmuş olabilirsiniz.

• 3ay

bişiy diyemem fanatiklik insanı katil bile yapıyor işte. bunun galatasarayı feneri beşiktaşı yok haa galatasaray çok yapıyosa demek ki kötü bir taratara sahipler

• bir günde bu kadarıda fazla önce dayak, akşamda kupasız evinize döneçeksiniz :)))))) şunu unutma haketmeseniz bunu yapmazdık ( :

0|4
    0|1
Yükleniyor...