Yarın kitap alıcam o yüzden önerilerinizi bekliyoruumm.

Türk olarak Kürşat Başarı beğeniyorum. yabancı debbie macomber, john verdon gibi yazarları okuyorum. hayatımda yer etcek çok güzel kitaplar okumak istiyorum. Yardımcı olursanız mutlu edersiniz beni :)

Güncellemeler:
Klasik, tarihi veya dini kitap şeetmezseniz önermezseniz daha çok yardımcı olursunuz. O tarz pek okumuyorum.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kürşat Başar'ın bütün kitaplarını okudum sanırım ama en güzeli Başucumda Müzik'ti.Harikaydı ya.Şu sıralar hayatını değiştirecek kitaplar hiç okumuyorum,sıkıcı kaçabilir senin için.Ama Canan Tan'ın kitapları da sana duygu yüklü anlar yaşatabilecek türden.Bi bak derim.Bana kalsa felsefe oku derim ama işte ilgi alanı farklı olabilir:)

0|0
    0|0
    • başucumda müzik elbette harikaydı :) felsefi okuyorum ama bu ara sorgulamaktan çok hayal kurmak istiyorum da

• Hımm o zaman felsefeden uzak duralım,Canan Tan iyidir diyorum :) Eroinle Dans,Yüreğim Seni Sevdi..Yanlış yazmadıysam.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• Klasik tarihi ve azıcık da dini olacak ama yeni kitaplardan Dan Brown un Cehennem adlı kitabı var.Ama istemezsen eğer Paulo Coelho falan okuyabilirsin özellikle Simyacı yı öneririm mesela.Zülfü Livaneli nin de yeni kitabı cıktı mesela Kardeşimin Hikayesi diye ona da bakabilirsin.Ama eğer hayatında yer etmesini istiyorsan daha çok Paulo Coelho yu öneririm.

0|0
    0|0
  • Marquis De Sade kitapları oku :p

0|0
    0|0
  • Sabahhattin Ali- Kürt Mantolu Maddonna sevebilirsin bence

0|0
    0|0
  • Hz.Aişe,Reşit Haylamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...