Sabah koşu yapıyorum. Ve durumum cidden vahim. Enerji içeceği içmek ise yarar mı?

Çok çabuk nefes nefese kalıyorum. Enerji içeceği icsem bu durum değişir mi? Kondisyonumu arttirmama yardimci olur mu? Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bol su iç. Enerji içeceği gereksiz. İlk başlarda et kırarsın falan ama sonra açılırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Düzenli mi yapıyorsun ve ne zamandır?

0|0
    0|0
  • tam tersi kaplten gidersin o kan akisini hizlandiriyor ve sen kosmaya baslayinca da hizlanicak allah korusun kalbin durur

0|0
    0|0
  • Zamanla düzelir. Enerji içeceği içme çarpıntını artırır. Kalp krizini tetikler , koşuyla birlikte tavsi etmiyorum

0|0
    0|0
  • Yunurta muz elma bunlari tuketmelisin ve en onemlisi sut ihtiyacinida gidermelisin enerji icecekleri cok tavsiye etmem kosarken kalp hzini cogaltir

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın, içecekle olmaz

0|0
    0|0
  • hemen koşma,
    bir kaç gün hatta 1-2 hafta hızlı yürüyüş yap sadece vücudun alışsın önce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• enerji içeceği kalbe iyi değil ki senin zaten sorun vr yorulduğunu anlamaz koşarsın sonra sorun olur

0|1
    0|0
    • Bende sorun olduğunu nereden çıkardın? Akciğer degerlerime mi baktın? Yorulduğumu anlamazsam iyi. Çok koştum diye sorun çıkmaz.

• sorun derken nefes nefese kalmandan bahsediyorum zaten enerji içeceği içmenin sebebi bu değil mi

• Aynen katılıyorum enerji içeceği sağlıklı bir şey değil sırf bunun yüzünden kalp krizi geçirenler var

• onun yerine kondisyon artırıcı egzersizler yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...