Futbolla ilgili olan kavgalar sadece Türkiye'de mi yoksa yabancı ülkelerde de var mı?

Futbolla ilgili pek bir bilgim yok ancak az önce bir videoda Galatasaray taraftarının beşiktaş arabasını taşladığını izledim ve gerçekten çok sinirlendim (Galatasaraylıyım) Bence her şeyden önce insanız ve ne olursa olsun arabanın camlarını kırmak taşlamak bana çok saçma geliyor. ya o taş birinin gözüne kafasına gelse? Bu insanlığa sığar mı? Futboldaki insanların birbirine bu nefreti ne anlamıyorum. Neden insanlar böyle yapıyor? Böyle bunun gibi sahaya inip hakemi dövme arabayı taşlama gibi olaylar sadece türkiyede mi oluyor yoksa diğer ülkelerde de var mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her ülke de var. Tek gördüğü otobüse pusu kurup saldıran ultRaslan , 40 otobüs gelen çArşı'ya yaklaşamadı bile

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen dostum bunların adamligi böyle korkaklar :)

• 3ay

Sosyal medyada tek otobüse saldırdıkları zaman esip gürlüyorlardı sonra dayak yiyince ilk onlar saldırdı demeye basladırlar:D

En İyi Kız Görüşü

• Ruslar ve İngilizler ortalığın anasını ağlattı en son. Ceza aldılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeşil sokak holiganlari filmini izle

0|0
    0|0
  • Kaşıntılari var gs taraftarlarınin. bir cahillerin anladığı dilden konuşunca bursa gibi ağlamaya başlarlar. Neyse ama suç bizde bizimkiler hazırlıksız gitmiş. Lig maçlarında en iyi şekilde gerekeni yaparız.

0|0
    0|1
  • Var böyle holiganlıklar ülkede yasalar uygulanırsa olmaz bu olaylar

0|0
    0|0
  • Bu FETÖ şerefsizleri futbol üzerinden kaos çıkarma peşinde. Durduk yere GS taraftarı BjK taraftarına niye saldırsın? Provakatörler deplasman yasağının kaldırılmasını fırsata çevirmek için boş durmayacaklar sezon boyunca. Dikkat etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Yabancı ülkelerdede çok

0|0
    0|0
  • Saçma sapan birşey yüzünden birbirlerini öldürür olmuş insanlar yazık gerçekten. anlamıyorum gerçekten insan hayatı ne zaman bu kadar ucuz oldu?
    Bu arada takım tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Futbol holiganlığı her ülke de var, ama cahilce en aptalca olanı bizim ülkede.

0|0
    0|0
  • olaylar karşılıklı olmuş hep ve ilk beşiktaş taraftarları başlattı ama böyle olaylar her yerde yaşanıyor dünyanın malesef tasvit edemem yani

0|0
    0|1
  • Güney amerika ülkeleri bizden daha beter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...