Bu kadar tesadüf olur mu?

Benden hoşlandığını biliyorum. Ama o benim ondan hoşlandığımı bilmiyor hiçbir zaman belli etmedim. Deli gibi sevsem bile.. Yanından bakmadan geçtim, gittim. Herneyse Lise son sınıfız. Ona ilk olarak yarıyıl tatiline gireceğimiz gün açılmaya karar vermiştim. Gidip hislerimi ona söyleyecektim. Ama ogün okula gelse bile 2-3 dakika durdu ve sınıftan çıkıp gitti. O kadar plan suya düştü. Ama ben vazgeçmemiştim. Gidip onu sevdiğimi bir arkadaşıma söyledim ve o bana SEVGİLİSİ VAR dedi. Yıkıldım. Paramparça oldum. Onu görünce yüzüne bile bkmıyordum artık, sebepsizce kızgındım. Sonra sevgilisinin olmadığını öğrendim. Yalanmış.. Bugün ona açılmaya karar verdim. Çünkü rapor alacak ve birdaha gelmeyecek. Neyse, bugün ona açılacağım için biraz güzel olmak istedim ve ilk derse giremedim bu yüzden oyalandım durdum söyleyeceklerimi kurdum kafamda. İkinci derste sınıftaydım. Ama bakındım bakındım yoktu! Gidip sınıf listesinden adına baktım yoklamada "VAR" olarak görünüyordu içim rahatladı. Ama gelmedi. Kahretsin o sadece bir ders durmuş ve gitmiş! Ben ön merdivenlerden çıkarken, o arka merdivenden iniyormuş. Karşılaşamadık bile. Yine planlarım suya düştü.. Onu son bir defa bile göremedim. Çok üzgünüm çok :( Bahtsız mıyım şanssız mıyım neyim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• telefonudamı yok sende,facebook ya da iletişim kurabileceğin başka birşey bu çocuk uzayamı gidiyo sanki.

0|0
    0|0
    • facebookta ekli. O ekledi. Ama yazmıyor, beğenmiyor, okulda yüzüme bakmıyor. Şu an açık hatta. Bu sabah açılacağım çocuk resmen şimdi facebookta.. Hay böyle şansın. Ben yüz yüze konuşmak istiyorum face falan basit geliyor

• heh çktı facebooktanda. Ya ben cesaretimi zar zor topluyorum neden hep böyle oluyor:(

• ona mesaj at ve yüz yüze gelmek istediğini söyle oda kabul edecektir.

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi okulda bidaha görmüyosun da dersaneye de mi gitmiyo bu onun dersanesine gidersin muhakkak karşılaşırsınız

0|0
    0|0
    • Onun dershanesinde ne işim var ki benim :/

• dersanesinde işin yok ki dersanenin yanındaki mağazadan bişey almaya gelmişsin aa tesadüfen karşılaşmışsınız (tabi zamanı ayarlaman lazım önünde telefonla konuşuyo numarası da yapabilirsin)

sonra onu görünce yanına gidersin ayaküstü biraz laflarsınız telefonunu iste eğer istemiceksen de ya şimdi okulda bitti birbirimizi göremicez görüşelim beraber ders çalışalım falan dersin

• Baştan belli edeydin be kızım, hiç bunlar olmazdı. Ahhh siz kızlar ve gereksiz nazlarınız. Napacaz biz sizle böyle?

0|0
    0|0
    • baştan belli edemedim. Aslında ettim ona gülümsedim.. Yani arada muhabbet bi,le yok durduk yere gülümsemiyoruz herhalde. Onun arkadaşları geldi benden hoşlandığını söylediler. Ama onun haberi yoktu bundan. Zorla söylettim gibi oldu. Herneyse beyefendi kaçmaya başldı utanmışş öyle dediler

• Hımm, ay dont know...

• Olduğu kadar , olmadığı kader derler ya tam sana uygun bence.

0|0
    0|0
  • gader gısmet xf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...