Süper ligden galatasaray ismini çıkar hakketten geriye pek bişi klamıyo haksızmıyım?

bak adamlar reklamlarında bile ilk galatasarayı koymuşlar.. galatasaray olmasa diğerleride olmaz demişler resmen

1|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Gerisi yalan dolan 💛❤️

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Abartmayın. Galatasaray A. Ş.'de 3. Ligdeki Kırıkhanspor'da aynı kategoridedir. Birinin birinden bir farkı yok. İkiside profesyonel takımlar. Şu İstanbul empolizanlığından vazgeçin. Belki sorsak Galatasarayın stadyumunun yolunu bilmezsin, belki sorsak İstanbul'da bile oturmuyorsundur.

0|1
    0|3
    • 3ay

İstanbul takımı değil ki türkiyenin takımı
      arsenali sadece arsenal şehrinde oturanlar mı tutuyor sanıyorsun

• 3ay

Gizli kardeşim bunu bu kadar neden sorun ettin ki :D bir takim tutuyoruz sinir stres atmak için onuda çok görme be bende İzmir de yaşıyorum Bucaspor un pesinden koştuk strese stres kattik gerek yok yahu dedim sonra gözde takım olan Beşiktaş a geri döndüm amaç heyecan sinirlenince birini dovmek kirmak yerine sahada biri salaklik yapinca bagirmak sevinince bagirabiliyor musun? Bwn bagiramiyorum gol olunca bağırıyorum rahatliyorum bana #dangalak diyeceksen de gocunmam yani senin verdiğin ülke zaten kendini aşmış ülke biz burada karnimiz tok yatinca sukrediyoruz yaşam şartları vs. O heyecanı çok görme ya da gör sen bilirsin ;-) :)

• 3ay

aynen bende sırf ankarada yaşıyorum diye gençlerbirliğinimi tutayım ya da ankaragücü ya da osmanlısporu bayada varmış aslında Ankara takımı ama büyük takımlar kadar heycan vermiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• He he tamam

0|0
    0|0
  • alakası yok fb gs bjk ts birini cıkar illaki eksiklik hissedilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani evet ama inan fenerbahçe daha çok tutulan takım. . . Ve bu reklamda sözlere bakılarak renk yapmışlar gücüne güç katmaya geldik BJK nin mesela bursa 2. Sirada ne alaka o zaman? Galatasaray olmasa lig yavan olur Beşiktaş olmasa minimum yavan olur Fenerbahçe olmasa Lig olmaz NET. Bak geçen senelerde Fenerbahçe yi ligden dusurebildiler mi? 0_0 cevap HAYIR. . . NOKTA.

0|0
    0|1
  • Kısaca biz Türkiyedir Galatasaray diyoruz :)

0|0
    0|0
  • Farkndamisin reklamda herkesin bildiği tek mars besiktasin marsi shshhshs hem ozaman ikincide trabzon falan hxhdhsh

0|2
    0|0
  • Aynen kardeşim. Hatta Bursa ve Trabzon > Beşiktaş ve Fenerbahçe. Bu kafaya ulaşmak için ne kullanıyorsunuz merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray olmasa geçen sezon ligin beşinci sırası boş kalırdı

0|0
    0|0
  • Galatasaray zaten Avrupada taninan ve Avrupada en çok taraftarı olan takimi

0|2
    0|0
Yükleniyor...