Süper Kupa finali ile ilgili düşünceleriniz?

Malum bu akşam Beşiktaş-Galatasaray maçı var ne düşünüyorsunuz ne olur sizce ve maçta hangi oyuncular ön plana çıkar? Ben koyu ve fanatik Beşiktaşlı oludğum için Beşiktaşın kupayı alacağını düşünüyorum ya siz?

1|0
11|20

En İyi Kız Görüşü

• Maçın içine ettiler.
    Güzelim stad gitti.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş olarak işimiz kolay gibi görmemeliyiz daha hazır değiliz eksiklerimiz var bugun yenilebiliriz

0|1
    0|1
    • 3ay

Aynen ama biz neysek galatanında bizden iyi bir yanı yok yani onlarıda büyütmemek lazım

• 3ay

doğru ama temkinli olmak lazım inşallah alırız tabi kupayı

• 3ay

Temkinli olmaya gerek yok artık onlar temkinli olsun biz bütün eziklikleri attık üstümüzden artık bizden çok fena korkuyorlar rakip takımlar

Kızlar Ne Diyor 10

• Net besiktas

0|1
    0|0
  • İzlemedim ama güzel maçtı 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim keske alsa diyorum

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır

0|1
    0|0
  • Galatasaray ❤️👏🏻

0|0
    0|0
  • İnşallah Galatasaray kazanacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray alacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve kupa? Anladin sen ⭐️⭐️⭐️⭐️

0|0
    0|0
    • 3ay

Geçen sene kaçıncı oldunuz pardon :)

• 3ay

O konuda katiliyorum dogru soyluyosun fenerli olmasinda 😄😄

• 3ay

O zaman boşverin abi Beşiktaşımla uğraşmayı he bugün bizden iyi oynarsınız yenersiniz bize sizi tebrik etmek düşer biz Süleyman sebanın çocuklarıyız ;)

• iki takımı da zerre kadar sevmem ama biri alacaksa bu gs olsun da azcık moral bulsunlar :D

0|0
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 19

• Beşiktaş alır

0|1
    0|0
  • muslerayı geçemedik

0|1
    0|0
  • Beşiktaş farka gidebilir bence.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazanır,
    Tolgay ön plana çıkar

0|1
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle Tolgaydan birşeyler bekliyorum bende bu akşam oynaması halinde Aras ta birşeyler yapar

• Inşallah #biz ama unutmayalım bladerim karşımızda kupa canavarı var :S

0|0
    0|0
    • 3ay

Orası doğru kardeşim ama artık Eski Beşiktaş yok tamamen rakiplerin korkulu rüyası olan Beşiktaş var artık bizden köpek gibi tırsıyorlar artık Vodafone Arenada düşünemiyorum

• 3ay

Inşallah :)

• fenerbahçe almayacak ya sorun yok :) koyu Sakaryasporluyum işim olmaz 3 büyük denilen ki bize göre büyük falan olmayan takımlarla :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Bence Galatasaray😂

0|0
    0|0
  • İlk 11 baktım necip stoper Adriano yok tosic solbek q7 yerine kerim var zor maç olacak

0|0
    0|1
  • Aslan parçalar 😀

0|0
    0|0
    • 3ay

Ancak kendini parçalar aslan :) Aslan uçabilir mi uçamaz kartal uçabilir mi uçar konu kapanmıştır :)

• gs alır :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alır kardeşim doğru bildindw neyi?

0|0
    0|0
  • Gs alır 2-1

0|0
    0|0
  • Elimde galatasaray tarafı satılık bilet var isteyen varsa ulasabilir bati tribünü

0|0
    0|0
  • Beşiktaş maçı alacaktır

0|0
    0|0
  • Gomez maça çikarsa aliriz

0|0
    0|0
  • Bence Gs penaltılarda 3-0 alır

0|0
    0|0
  • Cim Bom kazanır bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur açık ve net yazıyorum çok isitiyorsanız kupanın sapını veririz :))))

0|0
    0|2
    • 3ay

Neyine güvenerek cimbom kazanır diyorsun hayret karşında şampiyon takım var peki ya bizim karşımızda kim var geçen senenin 6. sı güldürme beni :)

• 3ay

Öyle yani :)

• 3ay

yeneriz bence galibiyet bize göz kırpıyor sanki :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...