İnsanların Hepsi İyi Olur da Hep Bize Mi İstisnaları Denk Gelir ?

Bakıyorum da sorularda veya insanların kendilerini anlatmalarında hep çok duygusal,çok iyiyim,anlayışlı birisiyimdir,giyimime önem veririm,spor yaparım , insanları severim,hayat yaşamaya değer,romantik birisiyimdir,hoşgörülüyüm,empati kurarak karşımdakiyle konuşurum... Falan da filan işte.. Hep bunlara rast gelmekten sıkıldım gerçekten bir insanı tanımak için ona neler yapılmasını önerirsiniz.. Açıkcası bir insanı tam anlamıyla siz nasıl tanırsınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şöyle izah edeyim belki daha net anlaşılır. Sosyal ağlarda kişiliğini anlatan insanların bir çoğu doğruyu söyler fakat, söylediği özelliklerin bir kısmı doğru değildir. Neden değildir? sorusu ile açıklayabiliriz. İnsan sosyal ağda tamamen zihinsel konuşur. Yüz yüze olmadığı için düşünceli bir konuşma sistemi gerçekleşir. Bunların bir çoğunu zihin ortaya koyar. Bu özelliklerin doğru olmayan kısmı, insanın olmak istediği ruh halidir. Yaşamak istediği ruh hali. O yüzden bir insanla 1 haftalık muhabbet, onun düşünce özgürlüğünü anlamak için yeterli bir süredir. Onu anlamak ve doğruluğunu ıspatlamak için, zeki ve atik düşünceler yoluyla kavrayabiliriz. Sözlerini söyleyiş tarzı bile bu konuda, çok muhtemel ve önemlidir. Zaten bu süreç boyunca o insanı gayet rahat tanımış olursun. Bilimsel açıklama şekli ile cevap verdim. Umarım yardımcı olmuştur.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır herkesin kötü olduğu bir konu mutlaka var insanların hoşlanmadığı. Gerçi etik denen kavramda bence görecelidir ..

1|0
    0|0
  • Fikir ayrılığına düştüğünüzde çirkefleşmiyorsa en azından yanımda olmasına izin veririm bir insanı kötü günde belli ediyo kendisini.

1|0
    0|0
  • insanlar aslında iyidir ta ki iyiliğin para etmediği anlaşıncaya kadar

1|0
    0|0
  • Belki de olmak istediği kişilikleri yazıyorlardır kim bilir ?

1|0
    0|0
  • Bir insan kendisi olursa onunla muhatap olmazsın, bu hayatın gerçeği :)

Diğerlerinden geri planda kalmayı istemez kimse kendisi olarak.

cut.

0|0
    0|0
    • Senin düşüncen sonuçta.. Ve Sana göre Hayat gerçeği.. Düşüncene ve hayat gerçeğine saygı duyuyorum umarım gerçekliğine inanmadığın diğer hatta yaşarsın :)

• Bir insanı tanımadan onun kim olduğunu asla bilemezsin. Kimseye güvenmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • bi insanı tanımak için başka bir şehre falan gitmek lazım mesela bir arakdaş vardı çok iyi biri diye bilirdim gerçekten ama fethiyeye bir gittik 2 kız görünce adam bizle bir daha hiç takılmadı yeminle ondan beride hiç sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah'ını seversen hiç de bile hepsi de böyle değil, cozutanlar yok mu yani kendini anlatırken :D :D Varr :))

0|0
    0|0
  • bunu anlamak zor biraz çünkü insanlar her türlü kişiliğe bürünebiliyor.kimse ben kötüyüm diyemiyor veya kendi yaptıklarının farkında olamıyor.bakıyorsun 15 yıldır tanıdığın insanların bile tuhaf akıl almaz yaptığı şeyleri görebiliyorsun.sanırım kötü günde yanında oluyorsa bir insan ve maddi manevi,çıkar beklemiyorsa,karşılık beklemiyorsa...O,biraz daha iyidir...

0|0
    0|0
    • Evet öyledir en azından günümüz şartlarına göre baya iyidir belkide :)

• evet iyidir ama bu gerçek mi sahte mi?bunu ayırt etmek,..sorun burada..zaman diyelim.

• Evinde 1gün kalman yeter

1|0
    0|0
Yükleniyor...