Merhaba herkese yardım edermisiniz?

Arkadaşlar ben çok kilolu birisi değilim boyum 1.58 kilom 52-53 civarlarında. Azıcık bir göbeğim var ve belimde birazcık kalın. İnceltmek için 2 gündür spor yapıyorum. Yeni başladığım için günde 3-4 haraket yeterlimidir? Her gün aralıksız mı yapmalıyım yoksa bir gün yapıp bir gün araylamı?
Birisi bana her gün üst üste yaparsan kaslar alışır ve faydasını göremezsin demişti birisi ise hergn yap demişti.
Bu iki soruyuda cevaplar mısınız? (yaşım bilgilerdeki gibi değil 1* yaşlardayım.)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Her yemekten sonra suyunu iç bu tok hissetmeni sağlayacak ve daha az yemeni sağlayacaktır. Günlük 2.5 - 3 lt suyunu mutlaka iç. Ayrıca ekmek yerken küçük parçalar halinde ye ve günlük yiyeceğin ekmek 4/3 ü geçmesin. Yani 1 ekmeğin çeyreğini bırak hepsini yeme. Dengeli beslenmedikten sonra sporun hiçbir anlamı olmaz. Tüm bunları yaptıktan sonra akşamları 10 defa yatakta iken ya da yerde ayaklarını bükerek ve ayak tabanları yere gelecek şekilde mekik çekebilirsin. Mekik çekerken ellerini başının arkasında kenetleyeceksin bu şekilde çekeceksin. Ayrıca çekerken başını aşağı indirirken nefes alıp kaldırırken vereceksin. Şimdiden kolay gelsin...

1|0
    0|0
    • 3ay

Tamam teşekkürler. Bu arada ben de ekmek yeme alışkanlığı yok. Bu zayıflamayla alakasıda yok küçüklüğümden beri kahvaltıda veya akşam yemeğinde ekmek yemiyorum. Bazı günler kahvaltıda oda 1 dilim bile değildir :D

• 3ay

Rica ederim ne demek. Umarım göbeğini eritirsin en kısa sürede.

• 3ay

umarım :))

En İyi Kız Görüşü

• Can'ım spor salonuna gidebilirsin eğer imkanın varsa. Orada sana plan yazarlar güzelce yaparsın. Eğer istersen nişanlım fitnees eğitmeni ona sorabilirim !

1|0
    0|0
    • 3ay

Spor salonuna gidicek vakti bulamıyorum voleybol kursum dersler falan derken herşey üst üste evde yapmaya çalışıyorum bir kaç dakika vakit ayırarak :)

• 3ay

Biraz daha hareketleri çoğaltabilirsin günden güne, yediklerine dikkat et bende duymuştum öyle bişey direk diyetsiz başlarsan göya kasa çeviriliyormuş 😂

• 3ay

fazla yemek yeme alışkanlığımda yok ekmek hiç yemiyorum zaten kas olmaz umarım

Erkekler Ne Diyor 1

• Bisiklet kullanabiliyorsan aralıkla hafif tempo hızlı tempo inceltiyor, ip atlamayıda tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • 3ay

İp atlamak güzel fikir bisiklette bacakları kalınlaştırıyor :( teşekkürler :)

• 3ay

3-4 hareket dediğin şeyi sabah öğle akşam şeklinde daha çok etkisini görürsün çok yormuyor umarım

• 3ay

deniyeceğim :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Her gün yapmalısın ve 3-4 az kesinlikle daha fazla olmalı her gün arttırmaya çalış bunu ve bıraktığın an daha kötü olur sakın bırakma

1|0
    0|0
Yükleniyor...