Vitor Pereira'nın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe teknik direktörü tehdit edildiğini söyleyerek ülkeyi terk etti ve yakın çevresine şu şekilde yakındığı söyleniyor..

* Gökhan Gönül'ün takımda kalmasını istedim. Sattılar. Yerine bana sormadan Gregory van der Wiel'i aldılar.
* Ben Maicon'u istedim. Onlar Simon Kjaer'in aynısı Martin Skrtel'i aldılar.
* Bir sabah İsmail'i (Köybaşı) aldıklarını söylediler. Ben orta sahada da oynayabilecek bir sol kanat oyuncusu istiyordum.
* '10 numaraya gerek yok sana Roma'dan Salih'i aldık' dediler. Salih'in Roma'da 2 sezonda 10 maç oynamadığını söylediğimde, kızdılar.
* Aatıf'ı aldılar. Stoch, Volkan Şen, Alper'i orada oynatabileceğimi, 10 numaranın işime daha çok yarayacağını söylediğimde dinlemediler.
* Gittiği her yerden kovulan Emmanuel Emenike'yi bana 'kurtarıcı' diye sundular.
* Fernandao 100 kilodan fazla. Bana, 'Zayıflayacak!' dediler. Ben diyetisyen miyim?

Bu düşüncelerine katılıyor musunuz?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Aldıları ettileri bırakıp takıma bakacaktı. Elindekilerle takımı yürütmeye bakacaktı ama bahanelerle yürütmüş.

0|0
    0|0
  • peki fenerbahçenin başındayken neden basın toplantısı yaparak bunları açıklamadı buna da cevap verseydi ya

0|0
    0|0
  • Dalga geçtiği Emenike az daha kendisini kurtarıyordu. 100 kilo olan adamı 2 maçta da 90 dk oynatan ben miyim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...