Son kez annem onun ağzının payını versin mi?

Bu olanları annem sindiremiyor arkadaşlar.. Bana ihanet eden kişinin ailesiyle benim ailem iyi arkadaşlar.. araları halen gayet iyi.. annem o kişinin annesiyle konuşmak istemedi bu durumu, ama bugün bana: Acaba kendisiyle konuşayım mı?, kızımın arkasından nasıl işler çevirirsin, biz seni oğlumuz gibi gördük vs.. konuşayım mı diye sordu.. ben kararsız kaldım..

şimdi şöyle bir durum da var.. bizim ilişki ciddiydi aileler biliyordu, ama ayrılan bendim, neden? çünkü çok ilgisizdi, ve buluşmaya bile çabası yoktu. benle buluşmadığı gün eski kız arkadaşıyla aynı mağazada görülmüş.. bu ihanetin belgesi bence.. yani yüzde yüz emin olmasak da, yine de başka bir kız vardı işte benle beraberken.. annem onunla daha önce hiç konuşmadı.. telefonda konuşsa olur mu sizce? elini kolunu sallaya sallaya gezmesi, bir şey olmamış gibi, sanki ben her şeyi bitirmişim gibi davranmasına uyuz oluyorum...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• bence annen telefonda degil gitsin yüz yüze konussun..madem aileleriniz okadar iyi arkadaslar ozaman gitsin cocugun karsisinda sorsun nasil yaptin hic mi cekinmedin kizimin arkasindan is cevirmeye falan biz seni oglumuz gibi gördük vs. diye.. telefona cikmayabilir veya telefonu sizin yüzünüze kapatabilir ama yüz yüze konusunca kacamaz

0|0
    0|0
    • Haklisin canim ama riskli bir sey var.. benim sadece babam bilmiyor bu oglanla konustugumu,.. onun tek bildigi onlarin birgun beni gelip istiyecekleri.. babaminda yakin arkadaslari. ama ondan sakldik bu durumu, o sevmiyo boyle iliskileri.. annem caktirmadan gidip konusurda.. ama okadarini bile yapmasin bence.. yani telefon etsin oglanla konussun, mesela oglanin annesininde biseyden haberi yok, yada benmi annesiyle konussam, yada annesiylemi konussa annem. kafam karsiti..

• bilmiyorum sen daha iyi bilirsin ona göre hareket et

• bilemiyorum:( neyse belkide en iyisi susmak.. ama boyle susmasida midemi bulandiriyor, kendini savun bari be adam! demekki beni gercekten silmis,..

Erkekler Ne Diyor 3

• şunu düşünüyorum emin olki aileleri de kişiliksiz oğlunda hiç yok nefesini hiç yorma hiç karışma ve sana söyle bir şey söyliyeceğim bu saatten sonra kendine bak seni gördüğü yerde yerin dibine girsin hiç de umursama

0|0
    0|0
    • yaa inan tam tersi, beni gorunce sinirli bakiyooo... beni aldattigini yuzde yuz bilemiyorum. ama supheleniyordum, benle beraberken baska bi kizlar gorunmus, tek bildigim bu.. o kizda bunun eski sevgilisi, zamaninda bu kiz bunu boynuzlamisti... zaten en son buna uzun mesaj attim, ne mal oldugunu ogrendim, arkamdan ne haltlar cevirdigini, zaten kendin gibi ucuz insanlari hak ediyosun filan diye.. cevap gondermemisti buna..ama boyle bi durum olmasaydi mesajda kendini savunurdu. sinirli bakiyor birde

• senin yapdığın bir şeyi hazmedememiş sinirli bakıyorsa belki sana göre küçük ona göre büyük bişi.

• ben ona karsi hicbir sey yapmadim. sadece o beni aldatti benle ilgilenmedi zamaninda... bence onun sinirlendigi, ona gonderdigim son mesaj... cok alcalttim onu, ilk defa haddimi astim ve acayip biseyler yazdim.. ama cevap gondermemisti

• hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
    • eeee sen böyle onun hakkında cebelleşmeye devam edersen kaliteni sıfır a indirirsin benden söylemesi

• buda dogru ya...

• seni 1 kere değil defalarca aldatmış bunu aklından çıkarma

0|0
    0|0
    • Tamam iste bunlar benim artik umrumda degil:) sadece oglanin annesi ailesi hic birseyden haberi yokk.. annem bu duruma sinirli aci ceken bizmi olacagiz diyo. bari rezilliklerini bilsinler diyo. cunku ogullari hicbirsey demez. ayrildigimizi bile bilmiyolar sanirim.. annem ya annesiyle yada oglanla konusmak istiyo.. ne dusunuyosun?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne gerek var canım aileni ve kendi kaliteni düşürmüş olur bu durum annen konuşmasın boşver gerçekleri kendisi biliyor bu ona yeter bence.

0|0
    0|0
    • canim annem yinede duramamis aramis.. kadinin hicbirseyden haberi yokmus, kadin ayrildigimizi bile bilmiyormus! eski sevgilisini bu kadin hic sevmiyordu, onunla beraber goruldu, bunu demis annem. kadin soka girmistir. birazdanda ben arayip konusacam, annem tam anlatamamis, beni arasin kizin demis. diyecemki mevzu, zaten benle son zamanlarda hic konusmuyordu, sonrasinda boyle biseyi ogrendikten sonra ben kesinlikle bititrdim. geri donusu yok bu isin. sadece sende haberdar olmani istedim, derim..

• tekrar konusacam dedi.. o kizla nasil gorundu onu anlamadim,konusacam, sen kafani yorma tatlim, derslerine bak onlar daha onemli, arada olur boyle tartismalar dedi, bende dedimki hayir bitti zaten sormusuzdu uzerine birde kiz eklenince ben yapamam daha dedim, birde mesaj gondermistim oglun cevaplamadi demekki kabul etti dedim, yoo hayir o an belki unutmustur diyo. ne alaka ya,aramizi yapmasini istemiyorum, benim niyetim sadece oglunun ne mal oldugunu ogrenmesiydi,zaten oglandan ses yok

• üzerine gitmeyin daha bu konunun ailesiyle ne konuştuğunu bilemezsin sende belkide beraber yalan söylüyorlar size nereden biliceksin en iyisi susmak ilgilenme.

• Ne gereği var , ne değişecek .. sadece ailelerinde arasının açılmasından gayrı bir işe yaramaz ...

0|0
    0|0
    • Susmakta annemi yiyip bitiriyo, ben neler cejtim baban duymasin iliskinizi diye bir sene oyaladim, senin derslerine engel oldu, mecbur konusmaliyim diyo.. bilmiyorum:(

• Olabilir .. madem çok istiyor ,içi rahatlayacak , arasın .

• Tamam canim.. sagol

• Sen ayrıldıktan sonra tavrı ne oldu ki ?

0|0
    0|0
    • bizim ayrilmamiz soyle olmustu, sinemada bulusacaktik son anda haber verdi gelmedi. bende orda bitirmistim.. ama kizdan filan hic haberim yok. bitirdikten sonra bi kac gun yalvardi sonra oda kabul etti... bitti... en son 3 gun once, eski kiz arkadasiyla goruldugunu duyuyorum.. yani supheleniyordum zaten oda gercek cikti.. ben buna uzun bi mesaj attim.. sen anca kendin gibi ucuz insanlari hak ediyorsun, arkamdan ne isler cevirdigini ogrendim filan. cevap vermemisti buna..

• Ne var gelecegın de yaa.. Sankı dul kaldın töbe töbee.. Seni istemeyenı sen de isteme hayat devam ediyor damat adayların elbet olur üzülme.. Hem senı ıstemeyen bırı ıle olacagına ömur boyu bekar kal ..

• ben cok sevmistim oda beni, ama ne olduysa son zamanlarda iyice ilgisizlesti, yogunum diyordu surekli ee bende kandim ona, halen iyi davraniyordum, halbuki beni oynatmis pislik.. nisan yuzuklerimiz filan hep almisalrdi yakinda geleceklerdi, yineki erkenden ne mal oldugunu ogrendim

• Kendini kücük düsürücü seyler yapma ve yaptırma.O kendi yağında kavrulup pistikten sonra sana dönecektir elbette unutma erkekler MASUM KIZLARA dayanamaz...

0|0
    0|0
    • Annem annesiyle gayet normal bi sekilde konustu, herzaman cunku konusuyolar.. ve ayrildigimizi soyledi, ve nedenlerini anlatti kadina.. kadinda sok oldu cunku hic birseyden haberi yokmus... normalde oglan hicbirseyi saklamaz annesinden.arkadaslarindanda saklamaz, kimseye ayrildigimizi soylememis aradan 2 hafta gecti.en son zaten 3-4 gun once eski sevgilisiyle ayni magzada goruldugunu duyunca son bir mesaj atmistim, ama kiz meselsini yazmadim, sadece alcaltici bi mesaj atmistim,haberde yok zaten

• yardimlarin icin tesekkur ettim canim:*

• eğer aldatmamış olmasaydı mesajına geri dönerdi mutlaka susmak bi nevi kabul etmek değil midir?bence o karaktersizle anneni muhatap etmeye değmez.

0|0
    0|0
    • Canim ben mesajimda direk yazmadigima pisman oldum.. sadece arkamdan ne isler cevirdigini ogrendim filan yazdim.. ama ne oldugunu yazmadi.. eee benden habersiz birkere diskoya gitmisti, onumu sandi, bilemiyorum.. cunku kiz meselesini acik acik yazmamistim,. cevapta gelmemisti zaten. annesi demin aradi beni, oglumla konustum, ben katiiyen karsiyim oyle seylere oglumda biliyor, ve bana hic yalan soylemez. yok anne dedi, o kiz nerden cikti bilmiyorum, ayni magzada nasil gorunduler bilmiyorum diyo

• akışına braktım işte benmkini aslında ona bağlı gel dese ısrar etse seviorum sonuçta kabul ederm ama bitti derse de nasıl istersen dicem.ama ben ilk adımı atmicam çünkü yoruldum :((( vee bana kalırsa annesine oğlun beni aldattı die şüpheleniorum onu başkasıyla görenler olmuş die çıtlat.hem böylece o da mesajı ne için attığını anlamış olur.için rahatlar artık bilio die;)

• En iyisni yapiyorsun canim bencede boyle devam et, baktin ondanda ses soluk yok sende bisey deme.. insan yoruluyo cok iyi biliyorum bunu:( insanin sevgisi aski alt ust oluyo resmen. hak etmiyorlar..

Annesine dedim, eski sevgilsiyle gormusler diye.. oglumla konustum bu durumu kesinlikle o kizla beraber degilmis diyo.. ya nedesinki annesi.. off delirecem. aklimdan kolay kolay cikaramiyorumda. belaa.. halen yazmadi mal.. ama benim mesajimda cok agir. ama napiyim. kayip etmeyi goze almis beni

• ben fikrimi özelden de sölemiştim.. hırsını lmak sitiyorsa annen samimiyeti de varsa konuşabilir... size zararı olur mu bilemiyorum... ikilemde kaldım

0|0
    0|0
    • bizde biraz kararsiziz canim ya, oglana rezil olmakta istemiyom. yapti bir rezillik o, iste keolay kurtuldu, annem konussa yerin dibine girer , cunku daha once hic konusmusluklari yok :)

• herseyden once annem hesap sorma degil belkide agzinin payini verme cabasinda, onlari yerin dibine sokmak istiyo.. cunku hem kizimla oynuyor birde ilsiki ciddiyken sonrada kolay kolay bisey olmamis gibi yok oluro. hani hirslandi. biseyden haberimiz yok gibi davranamazlar, her b.ku biliyoruz demeye getirecek.. elimize gecen sadece ici rahatliyacak. ama dusunuyorumda onlari aramayada degmez. ama halen cok sinirliyim ona:( nasil yapabilir

• uğraşma hiç... bırak gitsin... anneni karıştırma diye düşüncelerim ağır batırıyor

• Boşver canım anneninde seninde canınız sıkılmasın polemiğe girmeyin ne hali varsa görsün o adi..

0|0
    0|0
    • annem aradi canim, kötü olmadi sükür.. kadinin bilmesi iyi oldu, adi pislik annesine bisey soylememis.. deminde annesi beni aradi.. oglumla konustum oyle bisey yok diyo.. o magzada neden gorunduler beraber bilmiyorum, belki kiz yapiskansa diyo.. ama oglum boyle seyleri benden saklamaz, cok üsteledim en son itiraf eder normalde, ama oyle bisey yok dedi... bende yuttum

• Allah sabır versin sana canım valla zor bir durum. Ama üzülme doğru olanı yaptın sen sıkmadın etmedin onu sonucta biraz anlayışlı olabilirdi. Puuuuh.

• Hayirlisi olsun canim.. birde su yuzde yuz emin olmamak insani bitiriyo. oda adam gibi konussaydi benle allah allah

• ne kadar oldu demiştin birlikteliğiniz ?

0|0
    0|0
    • 8ay.. bu donem annesi hep annemi arar hep konusurlardi ordan burdan ayri zamanda zaten tanislar... simdi halen ariyo kadin bisey olmamis gibi, anneminde zoruna gidiyo tabi..

• bencede bi süre düşün

• ama dusunerek elime bisey gecmeyecek, son aylarda gercekten garipti, ayni sehirdeyiz ayda bir bulusurduk.. arkasinda bir kiz olmasi cok mantikli. ben anneme arattirmayi dusunuyorum.. annem diyo, ben seni sokakta bulmadim, oyle senin duygularinla oynayip rahat rahat birakamaz diyo, agzinin payini verecem diyo, birde biz yakin oturuyoruz, annemi gorunce yerin dibine girer. bize hep 1 sene icinde gelip istiyecegiz dediler, yuzukler alindi. ee hayalkirikligi yasadik

• kale almasın değmez boşver

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gitsen iyi olacak

0|0
    0|1
    • ya ne alaka.. benim fikrim degil bu.. annemin fikri, ya ogluyla, yada anasiyla konusmak istiyo, kizina yapilanlari kabullenemiyo, 8 aydir cok iglileniyodu ailesi bizle, hersey hazirdi, son anda boyle olmasi her anneyi uzer tabi..

• seninde basindanda gecsinde gör

• Böyle tepkiler vermem emin ol.

Yükleniyor...