BAYANLAR !! Güzel kızsınız yolda yürürken biri aniden karşınıza sizinle ciddi düşünüyorum diyerek biri çkyor

ve gerçekten ciddi düşünüyor. acele etmesinin sebebi ise sizinle birdaha karşılaşma ihtimalinin zayıf olması. siz olsaydınız ve başınıza böyle bir şey gelseydi ne yapardınız ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bahsettiğim şahıs aynı zamanda sizinde hoşunuza gidecek yakışıklı temiz birine benziyor ona göre cevaplayın :)

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Yarın yine ordan gececgimi söylerim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• "Sittir git itouluit!1" der faka oturturdum.

0|1
    0|1
  • Sadece teşekkür edip uzaklaşırım yanından.

0|1
    0|0
  • Benüm başum bağlu derim

0|1
    0|0
  • Teşekkür edip yoluma devam ediyorum.

0|1
    0|0
  • Tükürürüm.

0|1
    0|1
    • öyle bir söyledinki görende adam sana bikere versene dedi sanır

• ciddiye almam

0|0
    0|0
    • peki harbiden ciddiyse ve yakışıklı temiz birine benziyorsa

• belki şans verilebilir konuşulur ama zaman kötü kimse kimseye kolay kolay güvenmiyorr :)

• doğru diyosun o konuda hak veriyorum. ama adamda düzgün bir şekilde rica ediyor bunun bir yolu yokmu yaa birine aşık oldum ulen :D yardım edin :D

• pek ciddiye almam gerek yok

0|0
    0|0
  • Sokak tanışmalarından hoşlanmıyorum pek.

0|0
    0|0
    • ne tanışması sana normal gelir peki ?

• Arkadaş vasıtalı tanışmalar...Sokağın ortasında hadi tanışalım çocukça geliyor. Cidden niyetin varsa önce sohbet başlatmaya çalısırsın. Pat diye hadi tanısalım denmez. Ayıptır.

• :)) ama adam sana çarpılıyor ve oraların yabancısı zaten tanışmak konuşmak için karşına geçiyor ?

• :D atlarım üzerine :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kız zilli ne güzelsin dese daha çok şansı var

0|0
    0|0
  • hacı la profildeki fotonu keşke değiştirmeseydin la arada bir bakıp gülüyorduk la neşemiz yerine geliyordu. :D

0|0
    0|0
    • olm sen mi yakışıklısın zuhahahhahahahahah eklesene la fotoğrafını az gülek şurda :D

• geylerle işim yok

• güleecem dedim şeyaapacam demedim

Yükleniyor...